Makam Bayrakları

Makam bayrakları, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında görebileceğimiz bir bayraktır. Bu bayrağın temel kullanım amacı belirli bir makamı ifade etmektir. Dolayısıyla da kamu kurum ve kuruluşlarında kullanımı gerekli bir bayrak çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

Daha çok iç mekanlarda kullanılan makam bayraklarının hem yapısal hem de görsel olarak beklentileri karşılaması önemlidir.

Bu bağlamda firmamız sahip olduğu deneyim ve yeni model imalat ekipmanları ile kaliteden ödün vermeden makam bayrakları imalatını gerçekleştirmekte ve sizlere belirtilecek teslimat tarihinde teslim edecektir.

Makam Bayrakları Başlıca Kullanım Alanları

Makam bayrakları, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan bayraklar ve başlıca kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

 • Cumhurbaşkanlığı makamı
 • Başbakanlık makamı
 • Kamu kurumları makamı
 • Belediyeler makamı
 • Özel şirketler makamı
 • Sendikalar makamı
 • Dernekler makamı
 • Federasyona bağlı kulüplerin makamı
 • Kişisel veya özel işletmeler için talepler

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, kullanacağınız makamınız için kaliteli kumaş ve kaliteli görsel baskı kalitesine sahip makam bayrağınızın imalatını oldukça uygun fiyat teklifi ile gerçekleştirmeye hazırız.

Özel bir makam için kullanılacak bir makam bayrağı için talepte bulunduğunuzda, bayrak üzerinde bulunmasını istediğiniz görseli bizlere dijital ortamda ulaştırmanız yeterli olacaktır. Böylelikle bu görseli makam bayrağınıza uyarlamış olacağız.

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaş Makam Bayrakları

Firmamız pek çok bayrak türünün imalatını uzun yıllardır gerçekleştirmektedir. Makam bayrakları imalatında firmamız öncelikli olarak kaliteyi ön planda tutmaktadır. Özellikle de kurumsal müşterilerimiz açısından kalitenin ne derece önem arz ettiğinin farkındayız. Bu farkındalık ile bayrak imalatı gerçekleştirdiğimiz tesisimizdeki ekipmanlarımızı yenilemekteyiz. Böylelikle sizler için kaliteli görsel ve kumaşta makam bayrağı imalatını gerçekleştiriyoruz.

Makam bayrağın imalatında 100 cm x 150 cm en ve boy ölçülerinde kullanılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, imalatını gerçekleştireceğimiz makam bayrağınız ile ilgili olarak diğer pek çok özelleştirmeyi de talep edebilirsiniz. Bu bağlamda firmamız bünyesinde sizlere yardımcı olmaya ve sorularınızı cevaplandırmaya hazır grafik uzmanı personellerimiz yardımcı olmaktadırlar. Özellikle de orjinal bir görsel talebiniz olması durumunda da beklentilerinizi karşılamaktayız.

Makam bayrağınız ile ilgili olarak, imalat öncesi bizlerle iletişime geçerek özelleştirmelerinizi belirttiğinizde, bu özelleştirmeler doğrultusunda imalat gerçekleştirilecektir. Tasarım, renkler, boyut ve kumaş türü gibi seçenekler ile ilgili özelleştirmeler yapmanız mümkündür. Tercihleriniz ne yönde olursa olsun, firmamız sizlere her zaman için kaliteyi önerir ve kaliteden ödün vermeden imalat gerçekleştirir. Bu nedenle sizlere ulaştıracağımız makam bayrağı aşağıdaki özellikleri taşıyor olacaktır;

 • Canlı ve gerçekçi sahip bir makam bayrağı
 • Makam bayrağınızdaki canlı ve gerçekçi renkler; güneşin zararlı ışınları, sıvı ile temas gibi etkenlerden dolayı zarar görmez ve solmaz
 • İç mekanda kullanıma uygun bir kumaş türü olduğundan uzun ömürlü bir makam bayrağıdır.
 • Makam bayrağınız için kaliteli kumaş kullanılacağından; kolay kolay yırtılmaz, kırışmaz v.b şekillerde zarar görmez

Sizlere ulaştıracağımız makam bayrağınızın yukarıdaki özellikleri karşılayacak olduğundan emin olabilirsiniz. Firmamız her aşamada makam bayrağınızın imalatını titizlik ile gerçekleştirir ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutar. Bu nedenle firmamız bünyesinde deneyimli personellerimiz, tam donanımlı imalat tesisimizde çalışmaktadırlar.

Türkiye’nin Her Yerine Makam Bayrağı Satışı Yapmaktayız!

Makamınızı en iyi bir şekilde yansıtacak makam bayrağı imalatını gerçekleştirmeye hazır ekibimiz, sizlere gerçek ve canlı renklerden oluşan makam bayrağınızı ulaştırmaya hazırdır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde hem imalat sürecimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz bilgileri edinebilir hem de talep edeceğini makam bayrağı ile ilgili bilgileri bizlere vererek, sizlerin beklentilerini en iyi bir şekilde karşılayacak makam bayrağınızın imalatını gerçekleştirebilmemizi sağlayabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardır Türkiye geneli için makam bayrağı imalat ve satış hizmeti vermektedir. Özellikle de kurumsal müşterilerimiz için zamanlamanın, kalitenin ve uygun fiyatlandırmanın ne derece önem arz ettiğinin farkındayız. Bu farkındalık ile imalat ve teslimat süreçlerine kadar ki tüm süreçlerde büyük bir titizlikle faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Firmamız ile iletişime geçerek anlaşma sağladığınızda, personellerimiz sizlere imalatı gerçekleştirilecek olan makam bayraklarınız ile ilgili teslimat tarihini de belirtecektir. Bu teslimat tarihi asla geçirilmeden bayraklarınız sizlere tamamen özenli bir şekilde ulaştırılmış olacaktır. Zamanında teslimatı kendisini kural edinmiş olan firmamız, bu anlamda asla güveninizi boşa çıkarmaz.

Firmamız Türkiye genelinde şimdiye kadar pek çok kurumsal müşterisi için makam bayrağı imalatı ve satışı hizmetini vermiştir. Makam bayrağına ek olarak diğer bayrak çeşitlerimiz için de imalat ve satış hizmetini Türkiye genelindeki pek çok kurumsal müşterilerimize gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu nedenle güvenebileceğiniz bir bayrak imalat firması olarak, sizler için özel çözümler üretmeye de hazırız. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız bünyesindeki personellerimiz, sizlere yardımcı olmaya, sorularınızı cevaplandırmaya ve özel isteklerinizi karşılamaya hazırdır.

Makam Bayrağı Fiyatları

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi firmamız daha çok siz değerli kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle de ilk amacımız fiyatlandırmadan ziyade, sizlere kaliteli bir hizmet verebilmektir. Bu nedenle bu kalite ile orantılı olarak fiyatlandırma politikamız bulunuyor. Sektörde firmamız sizlere olabilecek en makul fiyat tekliflerini sunma gayreti içerisinde olan bir bayrak imalat şirketidir. Bu bağlamda söylemeliyiz ki makam bayrağı da dahil olmak üzere farklı bayrak türleri için de, bayrakların imalatında etkili olan pek çok unsur var ve bu nedenle de yazımızda sizlere kesin bir fiyat veremiyoruz. Nitekim fiyatlandırmayı etkileyen birden fazla unsur söz konusu olduğundan, sizlere kesin bir fiyat teklifi verebilmemiz için bizlerle iletişime geçerek nasıl bir makam bayrağı istediğinizi, kaç adet istediğinizi ve diğer bilgileri vermeniz gerekmektedir. Böylelikle sizler için mevcut şartlarda olabilecek en makul, uygun fiyat teklifini vermeye hazırız.

Firmamız ile hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizden bizlere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda telefon numaralarımızdan da ulaşabilir ve makam bayrağınızı imalat süreci ile ilgili olarak bilgi edinebilir, özel talepte bulunabilir, imalat talebinde bulunabilir, özel tasarım talebinde bulunabilir ve merak ettiğiniz tüm soruları da sorabilirsiniz. Firmamız bünyesinde personellerimiz gerekli tüm teknik bilgi birikime sahip, alanında deneyimli ve uzman personellerimiz olup, sizleri dinlemeye ve sorularınızı cevaplandırmaya hazırdır. Sizlere özel olarak uygun fiyat teklifinde bulunmak istiyoruz. Bunun için bizlerle iletişime geçerek, makam bayrağı talebiniz ile ilgili olarak bildirimde bulunmanız yeterli olacaktır.

Sizlerin güvenini boşa çıkarmayacak olan deneyimli ekibimiz ile tam donanımlı bayrak imalat tesisimizde pozitif bir enerji ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kaliteli kumaş ve görsel ile tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayamaya hazırız. Uzun yıllar kullanıma uygun, makam bayrağınızı adresinize kadar titizlikle teslimatını gerçekleştirmeye hazırız. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Makam Bayrakları ile birlikte kullanılan makam bayrak direği krom ve pirinç olmak üzere iki modelden oluşmaktadır, isteğe bağlı olarak makam bayraklarınız ile birlikte firmamızdan bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?