Türk Bayrakları

Türk Bayrakları imalatı yapan firmamız, siz değerli müşterilerine istenilen yüksek kaliteyi sunmaktadır. Kırmızı ve beyaz renklerden oluşan Türk bayrağının renklerini canlı bir şekilde yansıtması önemlidir. Bu bağlamda firmamız baskı kalitesine önem vermektedir. Siz değerli müşterilerimiz ilk aşamada hangi boyutlarda bir Türk bayrağı talep edeceğinizi bizlere bildirmelisiniz. Bu süreçte dilerseniz bayrağın basılacağı kumaş türünü de belirleyebilirsiniz. Nitekim bizler varsayılan olarak, özellikle de büyük boyutlu Türk bayrakları ve kullanım amacı gönder ve özel firmaların amaçları doğrultusunda polyester kumaş kullanmaktayız.

Öte yandan iç ve dış mekanlarda kullanım amaçlı bir diğer kaliteli kumaş türü olan alpaka kumaş da kullanabilmekteyiz. Daha farklı kumaş seçeneklerini de yine polyester kumaşlarının farklı türleri, raşel, saten ve paraşüt kumaş türleri olarak sıralandırabiliriz.

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaş Türk Bayrakları İmalatı

Türk bayrağı üretiminde tercih edilecek kumaş türü hem bayrağın dış etkenlere karşı dayanıklı olması hem de istenilen canlı kırmızı, beyaz renkleri yansıtabilmesi açısından önem teşkil etmektedir. Bu bağlamda Türk bayrağı üretiminde kullandığımız kumaş türlerinin ortak özelliklerini aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

 • Dış hava koşullarına karşı dayanıklı olması en önemli özelliklerinden birisidir. Güneş ışınları, yağmur ve diğer etkenler bayrağın yapısına ve renklerine zarar vermemelidir.
 • Baskı kalitesinden en iyi verimin elde edilen kumaş türleri daha canlı renklere sahip bir Türk bayrağı elde etmeyi sağlar.
 • Kolay kolay yırtılmaz, esnemez, formu değişmez.
 • Renkler uzun süreli olarak canlılığını korur.
 • Hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun, kolay kolay kirlenmeyen ve kolay temizlenebilen yapıya sahip.
 • Ölçüler, tamamen sizlerin istediği ölçülerde olacaktır.

Firmamız imalat aşamasında özel olarak siz değerli müşterilerimizin istek, öneri, taleplerini dikkate almaktadırlar. Böylelikle talep ettiğiniz boyutta, canlı renklere sahip ve kaliteli kumaşı ile de uzun yıllar kullanabileceğiniz Türk bayrağınızı sizlere sunuyoruz.

Elka Bayrak olarak Türk Bayraklarının üretimini baskı ve kumaş kalitesinden ödün vermeden raşel, saten, alpaka, paraşüt kumaşlara en son teknoloji baskı tekniklerini kullanarak üretimini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, kullanım amacınıza en uygun Türk bayrağı imalatını gerçekleştirmeye ve sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

İç ve Dış Mekan Türk Bayrakları

Türk bayrağı kamusal ve özel alanlarda kullanılan bir bayraktır. Dolayısıyla kamusal alanlarda kullanılan bu bayraklar aynı zamanda özel işletmeler de ve diğer özel yaşam alanlarında da kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarını esasında iç mekan ve dış mekan olarak sınıflandırabiliriz. Başarılı bir Türk bayrağının dış koşullara karşı dayanıklılık göstermesi önem arz eder. Bu hem iç mekan hem de dış mekanda kullanılacak olan bayrak için önemli bir ayrıntıdır.

Türk bayrağı başlıca çeşitli kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

 • Eğitim kurumları, Hastaneler, Belediyeler, Valilikler gibi kamu dairelerinde iç ve dış mekanlarda kullanılır
 • Devlete bağlı veya özel işletmelerde hem iç hem de dış mekanlarda kullanılır
 • Özel yaşam alanlarında kullanılırlar
 • Toplum genelini ilgilendiren özel etkinliklerde kullanılır

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, talep edeceğiniz Türk bayrağı ile ilgili kullanım alanını belirtmeniz durumunda, kullanım alanınız doğrultusunda sizlere en uygun ve kaliteli kumaş türlerini önerebilmekteyiz. Böylelikle kullanım amacınız doğrultusunda uygun bir kumaş türünden imal edilecek Türk bayrağınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Türk Bayrakları Satışı

Firmamız hem kurumsal hem de bireysel müşterileri için Türk bayrağı imalat ve satış taleplerini karşılamaktadır. Bu bağlamda bizlerle irtibata geçerek ayrıntıları belirlediğinizde, yine belirlemiş olduğunuz adet sayısı kadar imalatını gerçekleştirdiğimiz bayrakların teslimatını sizlere belirttiğimiz tarihte gerçekleştireceğiz.

Türk bayrağı imalatında, yazımızda sıkça belirttiğimiz kalite unsurlarının yanı sıra; standart olarak belirlenmiş kriterlere de uygunluğu önem arz eder. Bu bağlamda Türk bayrağı tüzüğünü esas almak gerekmektedir. Nitekim ilgili tüzükte, ilgili devlet kurumları tarafından, güncel Türk bayrağının hangi görsel ve yapısal niteliklere sahip olması gerektiğine dair detaylar belirlenmiştir. Firmamız ilgili tüzükte belirlenmiş standart kriterler doğrultusunda Türk bayrağı imalatını gerçekleştirmektedir.

Türk Bayrakları İmalatında Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Firmamız sektörde sahip olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile hizmet kalitesini her daim yükseltmiştir. Bu bağlamda bayrak imalatı konusunda en başarılı sonuçları nasıl elde edeceğini bilen bir anlayış ile imalatlarına devam etmektedir.

Türk bayrağı imalatı konusunda firmamıza güvenebilirsiniz, çünkü;

 • Türk bayrağınızı şu an sektörde en başarılı dijital baskı makine modelleri ile baskılarınızı gerçekleştiriyoruz.
 • Yüksek kalite dijital baskı makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz imalat sonucunda muazzam canlı renklere sahip Türk bayrağı elde edilmektedir.
 • İmalat tesisimizde gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur. Dilediğiniz ölçülerde üretim yapabilmekteyiz.
 • Eğer imalat süreci ile ilgili olarak; özel talepleriniz olursa, bu taleplerinizi de dinleyerek, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyoruz.
 • Deneyimli ve sizlere her aşamada yardımcı olmaya hazır personellerimiz, iletişim sağladığınızda da merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırmaya hazırdır.
 • Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan, sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Bunu yaparken asla kaliteden ödün vermiyoruz.

Firmamız, sektöründe bilinen bir firma olarak; Türkiye genelinde satışlarını hem kurumsal hem de bireysel müşterileri için gerçekleştirmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin Türk bayrağını pek çok farklı amaç doğrultusunda kullanmak isteyebildiklerini biliyoruz. Bu bağlamda görsel kalitesini yüksek tutarak, canlı renk Türk bayrağı imalatını istenilen ve kullanım amacına uygun kumaş türü ile imalatını gerçekleştirerek, belirtilen zamanda teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Bayrağına Benzer Bayraklar

Türk bayrağına benzer bayraklar tarihte görülmüştür. Günümüzde hem Türk Cumhuriyetlerinde hem de Türk cumhuriyeti olmayan bazı; Orta Doğu, Afrika ve Asya ülkelerinde de Türk bayrağına benzeyen bayraklar mevcuttur.

Türkiye Cumhuriyeti bayrağına benzer bayrakların başlıcalarını; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrağı, Azerbaycan bayrağı, Batı Trakya Türkiye Cumhuriyeti bayrağı, Osmanlı donanma sancağı, 1844 Osmanlı Bayrağı, Yugoslavya Türkleri bayrağı, Almanya Türkleri bayrağı olarak sıralandırabiliriz. Firmamız Türk bayrağı ile diğer tüm yabancı ülke ve farklı bayrak taleplerinizi de karşılamaktadır.

Firmamız aynı zamanda yabancı ülkelerin bayraklarının imalatını da gerçekleştirmektedir. Özel etkinlikler için daha çok talep edilen yabancı ülke bayrakları için de hem dış mekan hem de iç mekanda kullanıma uygun kumaş türünden imalatı gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda firmamız ile iletişime geçmenizin yeterli olacağını belirtmek isteriz.

Türkiye’nin Her Yerine Türk Bayrağı Satışı

Türkiye’nin her yerine Türk bayrağı satışımızı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, talep edeceğiniz Türk bayrağı ile ilgili olarak; boyut (ölçüler), kumaş türü, kullanım alanı doğrultusunda bilgileri belirttiğinizde, çalışma arkadaşlarımız sizlere talep ettiğiniz miktar ve belirttiğiniz kriterler doğrultusunda bayrak yada bayraklarınız için tahmini teslim tarihini belirtecektir. Belirlenen tarihte ürünler titizlikle kargolanır ve adresinize kadar ulaştırılır.

Bayrak imalatının her aşamasında personellerimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadırlar. Müşterilerimizin taleplerini en iyi bir şekilde karşılayan firmamız, sektörde sahip olduğu deneyim ile imalat sürecindeki kalite kriterlerini arttırmış olup, böylelikle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Bu bağlamda sizler için de hizmet vermeye hazırız.

Firmamız ile iletişime geçtiğinizde aynı zamanda imalat sürecimiz ile ilgili bilmek istediğiniz ayrıntıları da sorabilirsiniz. Sizlere her aşamada yardımcı olmaya hazır personellerimiz, sizlerden gelecek tüm sorulara da cevap vermeye hazırdır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?