Parti Bayrakları

Siyasi partiler için özel parti bayrakları, o siyasi partiyi en iyi bir şekilde temsil eden bayraklardır. Bu bayrakların üzerinde genellikle o siyasi partinin logosu bulunur. Bu logo ilgili partiyi en iyi bir şekilde temsil eden bir logodur. Dijital ortamda tasarlanan bu logonun, herhangi bir ölçüdeki raşel kumaş üzerine dijital tekstil baskı makineleri ile basılması suretiyle parti bayrağı imalatı gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Siyasi parti bayraklarının pek çok farklı kullanım alanları vardır. Hem iç hem de dış mekanlardaki bu alanlarda, kullanım şekli doğrultusunda uygun bir ebat seçimi yapılması gerekmektedir.

Firmamız sizlere her türlü ölçüde siyasi partinizin bayraklarını imal edebilmektedir.

Firmamız ile iletişime geçerek kaliteli kumaş üzerine başarılı dijital baskı uygulaması ile canlı renklere sahip parti bayrağınızı uygun fiyat ile kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin siyasi parti bayrakları ve seçim bayrakları taleplerini karşılamaktayız. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde uzman personellerimiz sizlere yardımcı olmaya ve uygun fiyat teklifi sunmaya hazırdır.

Kaliteli Kumaş, Yüksek Baskı Kalitesi ile Parti Bayrakları İmalatı

İmalat tesisimizde kaliteye önem vermekteyiz. Nitekim sizlere teslimatını gerçekleştireceğimiz siyasi bayraklarınızı elde ettiğinizde memnun kalmanızı istiyoruz. İşte bu yüzden kumaşın kalitesi ile birlikte baskı kalitesi de önem arz etmektedir. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, bu kalite beklentilerini en iyi bir şekilde karşılamayı amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda da imalat tesislerinde sahip olduğu üstün tekstil baskı makinesi ve diğer gelişmiş ekipmanları ile sizlere siyasi bayrak ve seçim bayrakları imalatı hizmetini vermektedir.

Siyasi bayrak, bir siyasi kuruluşu en iyi temsil eden öğelerden birisidir. Dolayısıyla da canlı renklere sahip olması aynı zamanda da kaliteli kumaşa sahip olması önemlidir. Böylelikle hemen her yerde kullanabileceğiniz siyasi bayrağınız aynı zamanda farklı hava koşullarında da renk ve genel görsel kalitesi etkilenmeden uzun süreli kullanılabilmektedir.

Parti Bayrakları İmalat Süreci, Malzeme Kalitesi

Siyasi bayrak ve seçim bayraklarınızın imalatını, pek çok bayrak türünün imalatı için de kullandığımız bir kumaş türü olan raşel kumaş türünden imal etmekteyiz. Ön yüze tek taraflı baskı yapılır ve bu baskı arka yüze %90 okunabilirlik oranında geçer. Baskı süreci sonrasında ise bayrak kenarları sıcak kesim ile yapılır. Bayrak ebatlarına göre kenarlarına çift dikiş uygulanarak da bayrağınız artık kullanıma hazır bir hale gelir.
Raşel kumaş; uzaktan bakıldığında gözle net görülemeyen ancak detaylarında ise gözenekleri olan bir yapıya sahiptir. Bu yapısı rüzgarın geçmesine ve çeşitli dış koşullara dayanıklılık göstermesine imkan sağlar. Bu nedenle dalgalanabilen kumaş türü ve aynı zamanda yağmur gibi etkilere karşıda dayanıklılık gösterir.

Raşel kumaş siyasi bayrağınızın avantajları;

  • Hem iç hem de dış mekan için kullanım için ideal bir kumaş türüdür.
  • Özellikle de dış mekanda; yağmur, rüzgar gibi çeşitli dış hava koşullarına oldukça dayanıklı bir kumaş türüdür.
  • Böylelikle de açık havada gerçekleştirilen bir siyasi etkinlikte, çeşitli şekillerde (sallanarak, asılarak vs.) uzun süreli kullanıma uygundur.
  • Görsel olarak canlı renklere sahiptir. Bu da siyasi partiyi en başarılı bir şekilde temsil edebilmeyi sağlayan önemli ayrıntılardan birisidir. O siyasi partinin sahip olduğu gerçek renk tonu en iyi bir şekilde yansıtılmış olur. Bu da bayrağınızın ne derece kaliteli olduğunun önemli göstergelerinden birisidir.

Tüm bu başlıca avantajları doğrultusunda raşel kumaş ile herhangi bir siyasi partinin bayrak yada seçim bayrağı imalatını gerçekleştirebiliyoruz.

Bazı siyasi partiler, birden fazla dijital logolara sahip olabilmektedir. Böyle bir durumda firmamız ile iletişime geçtiğinizde belirleyeceğiniz bir logo için, belirleyeceğiniz ölçüler doğrultusunda siyasi veya seçim bayrağı talebinizi, yukarıda da sıralandırmış olduğumuz avantajlar doğrultusunda karşılamaktayız.

İstediğiniz Ölçüde Siyasi Parti Seçim Bayrakları İmalatı Yapıyoruz

Siyasi parti ve seçim bayrakları yazımızın başında da belirttiğimiz gibi hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan bayraklar olma özelliğindedir. Çeşitli şekillerde kullanıma uygundurlar. Örneğin bir siyasi etkinlikte bu bayraklar; bayrak direği vasıtasıyla belirli bir siyasi partinin severleri tarafından sallanarak kullanılabileceği gibi, oldukça büyük ebatlarda imal edilerek, bir salon yada etkinlik alanının bir bölümünde dikey olarak asılması ile de kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bu farklı kullanım şekilleri doğrultusunda tercih edilebilecek ölçüler söz konusudur. Firmamız dilediğiniz herhangi bir ölçüde imalat gerçekleştirebilmekle birlikte, sizlere kullanım alanı ve şekliniz doğrultusunda da aşağıdaki standart ölçüler ile önerilerini sunmaktadır.

Lidere Özel Siyasi Bayrak ve Seçim Bayrağı İmalatı

Siyasi ve seçim bayraklarınız aynı zamanda belirli bir siyasi partinin liderini de içeren bir logo ile basılabilmektedir. Böylelikle belirli bir siyasi parti logosu ve aynı zamanda da lideri ile birlikte temsil edilmiş olur.

Özellikle de seçim döneminde milletvekili adayları ve çeşitli siyasi adaylıklar için bu bayraklar talep edilmektedir. Kaliteli kumaş üzerinde başarılı bir dijital baskı ile imal edilen bu bayraklar belirli bir adayı yada lideri başarılı bir şekilde temsil edebilmeye olanak sağlamaktadır.

Firmamız sade logo veya siyasi simge içeren siyaset ve seçim bayraklarının yanı sıra, liderin yada adayın belirli bir görselini içeren bayrak imalatını da dilediğiniz boyutlarda, kaliteli standartlarda imal etmeye hazırdır.

Uygun Fiyat Siyaset ve Seçim Bayrakları

Firmamız sektörde sahip olduğu deneyimi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutar. Bu bağlamda kalite ve uygun fiyat prensiplerinin ne derece önem arz ettiğinin farkında bir anlayış ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız bayrak imalatı sektöründe siyasi ve seçim bayrakları da dahil olmak üzere, müşterilerine mümkün şartlarda en uygun fiyat teklifini sunmayı amaçlamaktadır.

Sizler için makul bir fiyat teklifinde bulunabilmemiz için ise öncelikli olarak bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde nasıl bir siyasi bayrak yada seçim bayrağı istediğinize dair ayrıntıları uzman personelimizin de yardımı ile belirleyebilir, böylelikle belirttiğiniz kriterler doğrultusunda sizler için en uygun fiyat teklifini sunmamıza imkan sağlayabilirsiniz. Böylelikle teklifi onaylamanız durumunda imalat süreci başlar ve belirlenen teslimat tarihinde siyasi bayraklarınızın teslimatı büyük bir titizlikle, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Türkiye’nin Her Yerine Siyasi Bayrak ve Seçim Bayrağı Satışı

Türkiye’nin her yerine satış yapmaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek, belirteceğiniz kriterler doğrultusunda imal edilecek olan siyasi ve seçim bayraklarınız, belirlenen tarihte, belirttiğiniz adresinize teslim edilmektedir.

Personellerimiz bayraklarınızın büyük bir titizlikle imalatı ve teslimatını gerçekleştirmektedir. Her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bunun için tam tarihinde teslimatı, belirttiğiniz adrese gerçekleştiriyoruz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?