Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları, göndere çekilen bayrakları ifade etmektedir. Bu bayraklar bir ülkenin bayrağı olabileceği gibi belirli bir şirketi, kurumu yada topluluğu temsil eden bayraklar da olabilirler. Gönder bayraklarda en önemli konuların başında ise oran-orantı konusu gelir. Gönder olarak da tanımladığımız bayrak direği için imalatı gerçekleştirilecek olan bayrağın o bayrak direği için hem uygun ölçülerde olması hem de orantısının sağlanması gerekmektedir.

Bu hem gönder bayrağının daha iyi görünebilmesi hem de çeşitli hava şartlarında istenilen dayanıklılığın elde edilebilmesi açısından önem teşkil etmektedir.

Firmamız sektörde sahip olduğu deneyim ile yüksek kalite dijital baskı makinelerimiz ile siz değerli müşterilerine gönder bayrakları imalatı hizmeti vermektedir. Gönder bayrağı olarak talep edeceğiniz belirli bir ülke, topluluk, kurum yada özel bir logosu olan herhangi bir bayrağı bizlerden talep edebilirsiniz. Özellikle de belirli bir logo için gönder bayrağı talebinde bulunmak istiyorsanız, bunun için dijital ortamda bulunan görseli bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. Bizlere ulaştıracağınız görseli, kalite kaybı olmadan, canlı ve parlak renkler ile kaliteden ödün vermeden imalatını gönder bayrağı olarak gerçekleştireceğiz.

Gönder Bayrakları Kullanım Alanları

Esasında gönder bayrakları hayatımızın pek çok alanında gözlemleyebileceğimiz bayraklardır. Kimi zaman kamu kuruluşlarında, kimi zaman ise çeşitli işletme alanlarında görebileceğimiz gönder bayrakları için başlıca kullanım alanlarını ise aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

 • Kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili iç ve dış mekanlarda
 • Belirli toplulukların var olduğu alanlarda
 • Sendikalar ve dernekler gibi faaliyet alanlarında
 • Okullar ve diğer eğitim kurumları
 • Emniyet müdürlüğü
 • Özel işletmelerde; oteller, tatil köyleri, benzinlikler
 • Konsolosluklarda
 • Holdingler, Şirketler
 • Sağlık kuruluşları

Başlıca gözlemleyebildiğimiz gönder bayrakları kullanım alanları olarak sıralandırılabilirler. Bu alanları çok daha fazla sıralandırmamız mümkündür. Esasında gönder bayraklarının kullanım mantığında hedef dış alandır. Dolayısıyla gönder bayrağının üretiminde kullanılacak olan malzemelerin de çeşitli dış hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermesi önemli bir husustur. Firmamız sizlere bu aşamada da garanti vermektedir ve malzeme kalitesinden ödün vermeden, gönder bayrağı imalatını gerçekleştirerek, her türlü hava koşullarına ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı gönder bayrağını sizlere teslim etmektedir.

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaş Gönder Bayrağı İmalatı

Gönder bayrakları için kullanılacak olan kumaşın türü en önemli konulardan birisidir. Tercih edilecek olan kumaş türünün çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermesi ve aynı zamanda da dalganabilme gibi etkileri göstermesi önemlidir. Öte yandan yine ilgili görseli canlı renkler ile ifade etmesi gerekiyor. Bu aşamada da hem kumaş seçiminin hem de kullanılacak baskı makinesinin kalitesinin ne kadar önemli olduğunu daha iyi bir şekilde anlıyoruz. Bu bağlamda firmamıza güvenebilirsiniz çünkü yılların deneyimine sahip olduğumuz bu sektörde siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini en iyi bir şekilde karşılamayı biliyoruz. Bu bağlamda bayrak imalatı gerçekleştirdiğimiz tesisimizde ileri düzey ekipmanlarımız mevcuttur ve bu ekipmanlarımız ile kaliteden ödün vermeden gönder bayrağı imalatını gerçekleştirmekteyiz.

İsteğinize ve kullanım amacınıza göre çift yada tek taraflı olarak imal edilebilecek gönder bayrağı, dış mekanlarda kullanıma uygun farklı kumaş türlerinden birisi ile imal edilebilmektedir. Bu bağlamda başlıca kumaş seçeneklerimizi ise genel olarak;  raşel ve saten kumaş türleri olarak sıralandırılabilir. Bu kumaş türlerinin bayrak için uygun olmasının başlıca nedenleri arasında, dalganabilme özelliği olmasıdır.

Gönder Bayraklarında Hangi Koşullar Sağlanır;

 • Her türlü dış hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Dolayısıyla; güneş ışınları, yağmur, rüzgar gibi farklı hava koşulları yapısal yada görsel olarak bayrağı yıpratamaz.
 • Bu bayraklar aynı zamanda çeşitli gerilme v.b etkilere karşı dayanıklıdır. Kolay kolay yırtılmaz ve kırışmaz.
 • Renkler her daim canlıdır. Bu canlı renkler zamanla çeşitli nedenler dolayı solmayacaktır.
 • Kolay kolay kirlenmez ve kirlendiğinde de kolay temizlenebilir bir kumaş yapısındadır.
 • Gönder bayrak kenarlarına sıcak kesim uygulanır ve çift dikiş uygulanmaktadır.

Sizlere ulaştırdığımız gönder bayrağınızın, tüm bu kriterleri sağlayacağından emin olabilirsiniz. Firmamız kaliteden asla ödün vermemektedir. Bu nedenle de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına sürekli olarak ekipmanlara yatırım yapmaktadır. Böylelikle sektör geneline kıyasla sahip olduğunuz yeni ve üstün kalite baskı makinesi modeli ile imalat işlemlerimizi üst kalitede gerçekleştiririz. Böylelikle beklentilerinizi karşılayan gönder bayrağı üretimini gerçekleştirmiş oluruz.

İmalat sürecimiz öncesinde bizlerle iletişime geçerek, imalatı gerçekleştirilecek olan gönder bayrağınız ile ilgili özel taleplerinizi bildirebilirsiniz. Bu talepler arasında, bayrağın üretiminde kullanılacak olan kumaş türü de gelmektedir. Belirli bir kumaş türünden imal edilmesini talep ettiğinizde, belirttiğiniz kumaş türünden imalat işlemi gerçekleştirilecektir. Bunu özel olarak belirtmediğinizde ise; gönder bayrağını kullanacağınız alan doğrultusunda sizler için en uygun kumaş türü yada türlerini öneririz, bayrağınızın imalatını bu kumaşlardan gerçekleştiririz.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Sektörde sahip olduğumuz tecrübemiz ile Türkiye genelinde pek çok kurumsal müşterilerimiz başta olmak üzere, bireysel müşterilerimizin de özel bayrak imalatı taleplerini karşılamaktayız. Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin ne derece önem arz ettiğinin farkındayız. Bu farkındalık ile imalatımızı kaliteli ekipmanlar ile kaliteli malzeme kullanımı ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin kalite beklentilerini de karşılıyoruz.

Amacımız, sizlere ulaştırdığımız gönder bayraklarınızı gözünüzle gördüğünüzde tam anlamıyla memnun kalmanızı istiyoruz. Bu nedenle iyi bir gönder bayrağı için kullanılması gereken en iyi imalat yöntemlerini kullanmaktayız. Bu bağlamda sizlere imalatını gerçekleştireceğimiz gönder bayraklarının aşağıdaki kriterleri sağlayacağından emin olabilirsiniz;

 • Renkler kesinlikle canlı ve belirgin olacaktır. Yüksek kalite dijital baskı makinemiz ile gerçekleştirilecek olan gönder bayrağı imalatı sürecinde elde edilecek olan renkler orjinal ve canlı renklerdir.
 • Renkler zamanla çeşitli dış etkenlere bağlı olarak canlılığını yitirmez, solmaz.
 • Eğer imalat öncesinde bizlere belirli bir kumaş türünden imalat talep etmişseniz, sizlere ulaştırdığımız gönder bayrağında da talep ettiğiniz kumaş tipi kullanılmış olacaktır.
 • İmalat öncesi bizlere belirttiğiniz özel şartlar varsa, bu şartlar sağlanmış olacak imalatı gerçekleştirilmiş bir şekilde sizlere gönder bayrağı teslim edilir.

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle imalat sürecimiz ile ilgili olarak sormak istediğiniz sorularınızı yada merak ettiğiniz işlemleri bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Personellerimiz sizlere süreç ile ilgili ayrıntılı bilgi vermeye ve sorularınızı cevaplandırmaya hazırdır.

Türkiye’nin Her Yerine Gönder Bayrağı Satışı

Türkiye’de nerede olursanız olun, imalat ve satış taleplerinizi karşılamaktayız. İmalattan, kargo sürecine kadar titiz bir çalışma yürüten personellerimiz, imalatı gerçekleştirilen gönder bayraklarınızın teslimatını, işlem öncesi olarak sizlere belirtilmiş tarihte gerçekleştirecektir. Firmamız titiz çalışır ve zamanlamaya önem verir. Özellikle de kurumsal müşterilerimiz açısından zamanlamanın ne derece önemli olduğunun farkındayız.

Firmamız sizler için en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırdır. Bu bağlamda bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Nitekim fiyatlarımızı etkileyen birden fazla unsur söz konusudur. Dolayısıyla kullanım alanı doğrultusunda, belirteceğiniz özel kriterler de dahil olarak bir fiyat belirlemesi yapabilmemiz mümkün olacaktır. Firmamız sizlere makul fiyat tekliflerinde bulunmayı amaç edinmektedir. Bu bağlamda gönder bayrakları için fiyat konusunda da bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?