Loading...

Hakkımızda

1999 yılında İzmir’de kurulan Elka Bayrak, günümüze kadar sektörde edindiği deneyimler doğrultusunda hizmet kalite anlayışını geliştirmiş ve siz değerli müşterilerine deneyimli ve uzman kadrosu ile bayrak imalatı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Her türlü bayrak imalatı taleplerinizi karşılayan ekibimiz, faaliyetlerini son teknolojik ekipmanların sağlandığı imalat tesisinde gerçekleştirmektedir. İmalat tesisimizde pek çok farklı bayrak modellerinin imalatını gerçekleştiriyoruz. İmalat sürecinde müşterilerimizin taleplerini dikkate alıyoruz ve böylelikle beklentileri karşılıyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız;

Firmamız; her ne kadar uygun fiyatlar ile müşterilerine makul fiyat teklifleri hizmeti sunsa da, asla kaliteden ödün vermemektedir. Kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat imalat ve satış hizmeti vererek, siz değerli müşterilerimizin uzun yıllar sürekli tercihi olmaktayız.

Pek çok farklı bayrak modelleri için imalat ve satış yapmaktayız. Kurumsal yada bireysel müşterilerimizin taleplerini karşılarken, aşağıdaki başlıca kalite kriterlerini sağlıyoruz;

  • Kaliteli kumaş malzeme ile bayrağın kullanım alanı ve şekli doğrultusunda uzun süreli dayanıklılık göstermesi,
  • Talep edilen renk ve görsellerin başarılı bir şekilde yansıtılması,
  • Kaliteli dijital tekstil baskı sayesinde, talep edilen görsel, logo yada yazıların; daha canlı ve gerçek renkleri ile aktarımının sağlanması

Sonuç olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz her ürünümüzde kaliteli malzemeye önem veriyoruz. Bu sayede hem görsel hem de dayanıklılık olarak beklentilerinizi karşılayan ve sizleri memnun eden ürünleri sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız bayrak imalatı sektöründe uzman bir kadroya sahiptir. Bayraklarınızın imalat sürecinde ayrı ayrı birimleri ve bu birimlerdeki uzman personelleri, sizlerin beklenti ve istekleri yönünde hizmet vermektedir. Dolayısıyla da bizleri tercih etmenizi sağlayacak temel nedenlerden birisi; sizlerin istek ve beklentileri doğrultusunda uzman bir kadro ile hizmet veriyor olmamızdır. Bu da taleplerinizin başarılı bir şekilde karşılanıyor olması anlamına gelmektedir.

Öte yandan üzerinde durduğumuz bazı hizmet kalite kriterleri de söz konusudur. Bu hizmet kalite kriterleri siz değerli müşterilerimize çok daha başarılı bir hizmet sunabilmemiz açısından önem teşkil etmektedir.

Buna göre bizleri tercih ettiğinizde;

  • Sektörde alanında uzman bir ekipten hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız.
  • Talep ettiğiniz ürünlerin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle de ekibimiz imalat sürecinden, teslimata kadar titiz bir çalışma yürütür.
  • Çalışma planımızda sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda her bir ayrıntıyı belirler ve bu belirlenen ayrıntılar doğrultusunda imalat sürecimizi gerçekleştirerek, sizlerin talep ettiği ürünü elde ederiz.
  • Uygun maliyet ile doğa dostu boya kullanarak kaliteden ödün vermeden üretim yapıyoruz.
  • Hizmet kalitesini belirleyen sadece kullanılan malzeme değil aynı zamanda teslimat süresidir. Bu nedenle teslimatı kesinlikle sizlere belirtmiş olduğumuz tarih aralığında gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız sektörde var olduğu süre boyunca siz değerli müşterilerinden aldığı geri dönüşler doğrultusunda hizmet kalite anlayışını geliştirmeye ve böylelikle de sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

 

Başlıca Hizmet Seçeneklerimiz ;

Türk Bayrakları, Atatürk Posterleri, Devlet Bayrakları,

Gönder Bayrakları, Masa Bayrakları, Makam Bayrakları,

Kırlangıç Bayraklar, Okul Flamaları, Takdim Flamaları,

Plaj Bayrakları, Kalite Belge Bayrakları, Deniz Kod Flamaları,

Spor Kulübü Bayrakları, Parti Bayrakları, Dizili Flamalar

Bayrak Direkleri, Kürdan Bayrak, Vinil Kesim

Bizlere Ulaşın…

Her türlü bayrak talepleriniz için; 0232 484 59 75 veya 0538 836 85 43 numaralı telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileğiyle…