Plaj Bayrakları

Plaj bayrakları, plaj alanlarında daha çok reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan bayrak modelleridir. Özellikle turizm sektöründe faaliyet gösteren özel işletmeler ve mağazaların tanıtım amacıyla tercih ettikleri bayraklardır. Bu bayrakları bu işletmelerin faaliyet gösterdiği plaj alanlarında görebileceğimiz gibi çeşitli organizasyonların ve etkinliklerin gerçekleştirildiği plaj alanlarında da görebilmekteyiz.

Plaj bayrakları, açık havada kullanım için ideal olarak imal edilmektedir.

Özellikle de plaj alanlarının yoğun rüzgarlı alanlar olduğunu dikkate aldığımızda, plaj bayraklarının temel özelliklerinden birisi olarak, rüzgarın etkisi ile de birlikte 360 dereceye kadar dönebilen bayrak modelleri olduğunu söylememiz gerekiyor. Böylelikle de bayrak üzerine uygulanmış olan görsel başarılı bir şekilde çevreye yansıtılmış olur.

Firmamız her türlü bayrakların imalatında yıllardır sektörde hizmet veren bir firma olarak, edindiği tecrübe ile adından söz ettiren bir firmadır. Türkiye genelinde plaj bayrakları imalat ve satış taleplerini karşılamaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek, plaj bayrağı talebinde bulunduğunuzda, kaliteden ödün vermeden plaj bayraklarınızın imalatını gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Plaj Bayrakları Özellikleri

Plaj bayraklarının kullanım alanları gereği sahip olması gereken bazı temel özellikleri vardır. Tıpkı diğer bayrak modellerinde de olduğu gibi plaj bayrağı modellerinde de doğru kumaş seçimi önem teşkil etmektedir. Nitekim doğru kumaş seçimi sayesinde bayrağın plaj alanında rüzgar başta olmak üzere güneş ışınları da dahil çeşitli hava koşullarına ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması sağlanmalıdır. Bu bağlamda plaj bayraklarının imalatında dış hava koşullarına dayanıklı kumaş tipi kullanılmalıdır.

Plaj bayraklarının genel özelliklerini ise aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

 • Bu bayraklar tanıtım, reklam ve benzeri amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek oldukça başarılı bayrak modelleridir.
 • Plaj bayrakları çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklıdırlar.
 • Kırışmazlar, esnemezler, kolay kolay yırtılmazlar ve buruşmazlar.
 • Bu bayraklar sıvı ile temas ettiğinde, güneşin yakıcı ışınlarına maruz kaldıklarında solmazlar, canlı renklerini kaybetmezler.

Bu özellikleri daha da fazla sıralandırmamız mümkündür. Esasında bilinmesi gereken temel kriter ise bu bayrakların tamamen dış ortama karşı dayanıklı malzemelerden imalatının gerçekleştirildiğidir. Bu sayede hem görsel hem de yapısal olarak uzun yıllar zarar görmeden, yıpranmadan kullanıma uygundurlar.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Plaj bayraklarının kullanım alanlarını sadece plajlar ile sınırlandırmak doğru olmayacaktır. Nitekim pek çok mağazada da bu bayrak modelleri tercih edilmektedir. Bu nedenle plaj bayraklarının kullanım alanları ile ilgili genel bir tanıtım yapacak olursak; genel olarak açık alanlarda çeşitli marka, organizasyon v.b amaçlar doğrultusunda reklam, tanıtım ve pazarlama çalışmalarının başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmesine imkan sağlayan bayrak modelleridir. Bu bağlamda bu bayrak modelleri çeşitli mağazaların açık alanlarında, belediyelerin açık alanlarında, showroomlar ve daha pek çok açık alanlarda kullanılabilen bayrak modelleridir.

Plaj bayrakları özellikle de açık alanlarda kullanıma uygundur. Bunun nedeni ise bu bayrak modellerinin özellikle de rüzgara karşı dayanıklılık göstermesidir. Bu nedenle de sahil bölgelerindeki işletmelerin sahip olduğu açık alanlarda oldukça sık kullanılan bayraklardır. Öte yandan yine bu bayrakların oldukça şık duruşları olduğunu söyleyebiliriz. Bu da, bayrak üzerine gerçekleştirilen baskının etkili bir şekilde çevredeki kişilere yansıtılmasına imkan sağlamaktadır.

Kaliteli ve Canlı Renk Plaj Bayrakları İmalatı

Elbette bir plaj bayrağından istenilen verimin elde edilebilmesinde kaliteli malzeme kullanımı da önemlidir. Bu bağlamda firmamız malzeme seçiminde kaliteden asla ödün vermez. Sizlere kaliteli malzeme kullanılarak, plaj bayrağı imalatını gerçekleştiriyoruz.

Bir plaj bayrağının kaliteli olmasını sağlayan pek çok unsur söz konusudur. Bu unsurların başında da kumaş seçimi gelmektedir. Nitekim pek çok farklı bayrak çeşitlerinde de olduğu gibi plaj bayraklarında da hem görsel hem de kullanışlık bakımından istenilen kalitenin elde edilebilmesinde doğru kumaş seçimi önemli olmaktadır. Bu bağlamda firmamız plaj bayrakları için en iyi kumaş türünden imalat gerçekleştirmekte ve sizlere teslimatını yapmaktadır.

Sizlere teslimatını gerçekleştireceğimiz plaj bayrağınızın aşağıdaki özellik ve beklentileri karşılıyor olacağından emin olabilirsiniz;

 • Canlı ve doğal renklere sahip plaj bayrağı. Bayrak imalat tesisimizde bulunan kaliteli dijital baskı makinelerimiz ile bayrak üzerinde gerçekleştireceğimiz baskı sizlere en canlı renkler ile sunulmuş olacaktır.
 • Rüzgarlı, güneşli ve yağışlı havalarda çeşitli dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir plaj bayrağı olacaktır.
 • Plaj bayrağınız aynı zamanda çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklı olduğundan canlı renkler uzun süre dayanıklılık gösterir.
 • Kolay kolay yırtılmaz, kırışmaz, formu bozulmaz, esnemez ve pek çok koşulda dayanıklılık gösterir.
 • Plaj bayrağınız ile ilgili olarak bizlere bildirdiğiniz özel bir istek, talep ve beklentiniz varsa, beklentileriniz doğrultusunda özelleştirmelerin yapılmış olacağından emin olabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçerek, plaj bayrağı talebinde bulunduğunuzda sizlere aynı zamanda plaj bayrağınız ile ilgili olarak hangi özelleştirmeleri istediğinizi de sormaktayız. Eğer plaj bayrağınız üzerine uygulanması gereken belirli bir görsel varsa, bu görseli dijital ortamda bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. Eğer belirli bir görsel talebiniz yoksa da bu aşamada grafiker uzman personelimiz sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Firmamız bünyesindeki çalışma arkadaşlarımız, plaj bayraklarının imalatı ve teslimatında tam bilgi sahibi olup, ilgili konular ile alakalı olarak merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırmaya ve bilgi vermeye hazırdır.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Firmamızı tercih ederek, pek çok açıdan avantajlı olabilirsiniz. Firmamız, sahip olduğu deneyim ve ileri düzey imalat ekipmanları ile siz değerli müşterilerine uzun yıllardır bayrak imalatı hizmeti vermektedir.

Plaj bayrakları için bizlere güvenebilirsiniz çünkü;

 • Zamanında teslimatın ne derece önemli olduğunun farkındayız ve sizlere imalat öncesinde belirtmiş olduğumuz en geç teslimat süresini geçirmeden teslimat gerçekleştiriyoruz.
 • İmalat sürecinden, bayraklarınızın paketlenmesi ve kargo sürecine kadar ki tüm süreçte personellerimiz titiz bir çalışma yürütmektedir.
 • Bayraklarımızın kalitesine önem vermekteyiz. Bu nedenle de kullandığımız ekipmanlara yatırım yapmış bulunuyor. Kaliteli malzeme kullanımı ve doğru işçilik ile de hem görsel hem de yapısal olarak kaliteden ödün vermeden plaj bayrağı imalatı gerçekleştirmiş oluyoruz.
 • Büyük ebat tek parça eksiz büyük bayraklar üretebilmekteyiz.
 • Yüksek çözünürlükte baskı makinalarımız ile imalat gerçekleştiriyoruz.

Bizlerle iletişime geçerek kolay bir şekilde plaj bayrağı talebinde bulunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sizlere her aşamada yardımcı olmaya ve taleplerinizi dinlemeye hazırdır.

Türkiye’nin Her Yerine Plaj Bayrakları Satışı Yapmaktayız!

Firmamız uzun yıllardır Türkiye’nin her yerine plaj bayrakları satışını gerçekleştirmektedir. Şimdiye kadar pek çok kurumsal müşterimize gerçekleştirdiğimiz plaj bayrakları imalat ve satış hizmeti ile büyük oranda memnuniyet kazandığımızı belirtmeliyiz. Sizler de plaj bayraklarınızın imalatı için bizlere güvenebilirsiniz.

Plaj bayraklarınızı; 50×200 cm, 75×250 cm, 75×300 cm ve 100×300 cm standart ölçülerden birisi ile imalatını gerçekleştiriyoruz fakat özel bir ölçü talebinde de bulunduğunuzda karşılamaya hazırız.

Personellerimiz sizleri imalat öncesinde dinlemeye ve beklentilerinizi karşılamaya hazırdır. Bizlere web sitemiz üzerinden yada telefon numaralarımızdan ulaştığınızda, sizlere en uygun fiyat teklifini de sunmaya hazırız. Güvenilir, tecrübeli ve kaliteden ödün vermeyen bayrak imalat firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde hizmet sürecimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz herhangi bir soruyu sorabilir, plaj bayrağı talebinde bulunabilir, uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?