Bayrak Direkleri

Bayrak direkleri belirli bir ebattaki, belirli bir kumaş türünden imal edilmiş bir bayrağı tutan direktir. Bu direkler her ebattaki bayraklar için uygunluk gösterir. Bu direkler bayrağın ebadına, kullanım şekline ve alanına göre farklı malzemelerden imal edilmektedir. Bayrak direği, bayrağı en iyi şekilde tutmayı amaçlar. Bu nedenle de uygun malzeme seçimi önemlidir.

Firmamız sahip olduğu deneyim ile sizlere farklı boyutlardaki bayraklarınız için bayrak direkleri imalatı ve satışını gerçekleştirmektedir.

Masa Bayrak Direk Modelleri, Paslanmaz Şehitlik Direği, Paslanmaz Otofors Bayrak Direği, Küçük Otofors Bayrak Direği, Alüminyum Plaj Bayrak Direği, Siyah Plaj Bayrak Direği, 17 Ülke Ahşap Direği, Ahşap Tören Direği vehamaili ile her türlü bayrak direkleri imalat ve satışlarını gerçekleştiriyoruz. Firmamız kaliteli malzemeye önem verdiği gibi, siz değerli müşterilerine olabilecek uygun fiyat teklifini de sunmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin bayrak direkleri ve her türlü bayrak taleplerini karşılamaktayız. Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bayrak Direkleri Modelleri

Bayrak direkleri modelleri, bayrağın kullanım şekline göre değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında başarılı bir bayrak direğinin, o bayrağın kumaş kalitesi ve ölçülerine orantılı bir şekilde imal edilmiş olması hem kullanışlık hem de görsel bakımdan önemlidir.

Pek çok farklı kamusal yada özel alanda, pek çok farklı amaçlar doğrultusunda kullanılan pek çok farklı bayrak çeşitleri var ve her bir bayrak çeşidi için uygun bir bayrak direği modeli bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi bayrak direğinin, bayrak kumaşının ölçüsü ile orantılı olması gerekmektedir. Bununla birlikte söz konusu bayrağın kullanım alanına göre de bayrak direğinin kullanım alanına göre uygun malzemeden imal edilmesi önemli olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir bayrak modeli için bayrak direği ihtiyacı duyduğunuzda, öncelikli olarak bayrak ebatlarını ve kullanım alanlarını belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Masa Bayrak Direkleri

Masa bayrak direkleri, çeşitli işletmelerin üst düzey yönetim, başkanlık ve aynı düzeydeki birim odalarında bulunan masaların üzerinde bulunan masalar için gerekli olan direklerdir. Masa bayrak direklerinin kullanım alanları daha üst düzey olduğundan dolayı malzeme kalitesi de önem arz eder. Nitekim masa üzerinde bayrak ve direği için kullanılmış malzeme kalitesi daha iyi bir izlenim bırakır.

Kurumsal müşterilerimizin en çok ihtiyaç duydukları ve talep ettikleri bayrak modellerinden birisi olan masa bayrakları ve bu bayraklar ile birlikte önemli bir parça olan masa bayrak direklerini; Holdingler, Sağlık Ocakları, Sendikalar, Okullar, Partiler, Emniyet Müdürlükleri, Özel Sektör, Belediyeler, Resmi Daireler veya aklınıza gelebilecek pek çok kurumda görebilirsiniz.

Masa Bayrak Direkleri Modelleri

Masa bayrak direkleri aynı zamanda kullanılan kuruma, işletmeye göre de birden fazla olarak ihtiyaç duyulabilmektedir. Firmamız aynı anda birden fazla masa bayrağını bir arada tutabilme imkanını sağlayan direk modellerinin de imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda tercih edebileceğiniz başlıca çoklu bayrak direkleri modellerini ikili bayrak direği, üçlü bayrak direği, dörtlü bayrak direği ve beşli bayrak direği modelleri olarak sıralandırabiliriz.

İster tekli isterseniz de çoklu bir bayrak direği modeli tercih ediyor olun, her bir bayrak direğinin belirli bir malzemesi vardır. Bu nedenle doğru bir masa bayrak direği tercihi yaparken aynı zamanda malzemeyi de dikkate almak gerekir. Bu bağlamda malzemelerine göre masa bayrağı direklerini aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

Krom kaplama masa bayrak direkleri; Tekli Krom Kaplama, İkili Krom Kaplama, Üçlü Krom Kaplama, Dörtlü Krom Kaplama, Beşli Krom Kaplama.

Sarı kaplama (pirinç) masa bayrak direkleri; Tekli Sarı Kaplama, İkili Sarı Kaplama, Üçlü Sarı Kaplama, Dörtlü Sarı Kaplama, Beşli Sarı Kaplama, Tekli Krom Üstten Kancalı, Tekli Sarı Üstten Kancalı, Tekli Krom Üsten Yarık, Tekli Sarı Üstten Yarık

L direk masa bayrağı modelleri; 8 cm L Direk, 10 cm L Direk, 15 cm, L Direk, İkili Tepeli

T direk masa bayrağı modelleri; T Direk, Üçlü Tepeli T Direk, Dörtlü Tepeli T Direk, Masaüstü Plaj Bayrak Direği gibi modellerdir.

Sonuç olarak masa bayrağı direkleri; krom yada pirinç olarak; iki farklı malzemeden imal edilmektedir. Tekli yada çoklu modelleri (ikili, üçlü, dörtlü, beşli) bulunmaktadır. Ayrıca yine direğin yapısına göre normal direk, T direk, L direk olarak adlandırılmaktadır.

Makam Bayrak Direkleri

Masa bayrakları aynı zamanda makam bayrağı olarak da adlandırılırlar. Bunun nedeni masa bayraklarının genel olarak belirli bir makamı temsil eden kişilerin odalarındaki masa üzerinde kullanılıyor olmasıdır. Bu nedenle ihtiyacınız olan masa bayrağı direkleri, makam bayrağı direkleri de olabilir. Nitekim firmamız her türlü bayrak direği taleplerinizi karşılamaktadır.

Teleskopik Bayrak Direkleri Modelleri

Çeşitli özel işletmeler ve kamu binaları birden fazla bayrağı, ana kapı giriş bölümünde bulundurmaktadır. Açık alanda bulunan bu bayrak modelleri için gerekli olan bayrak direği modeli teleskopik bayrak direği olmaktadır. Çünkü teleskopik bayrak direkleri uzatılabilen bir direk yapısına sahiptir. Böylelikle bayrakların sergilendiği alana göre, bayrak direklerinin uzunluklarını uygun ölçüde ayarlamak mümkün olmaktadır.

Teleskopik bayrak direkleri genellikle açık alanlarda kullanılır ve bu yüzden de direk malzemesinin çeşitli dış hava koşullarına karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu nedenle de paslanmaz metal malzemeden imal edilirler. Bu sayede özellikle de yağmur gibi farklı hava koşullarında hem işlevsel hem de görsel olarak etkilenmezler ve uzun süre dayanıklıdırlar.

Bu direkler sarı yada krom olarak, istenilen uzunlukta imal edilebilirler. Firmamız sizlere uygun fiyat teleskopik bayrak direğini, kaliteli malzeme garantisi ile satışa sunmaktadır.

Her Türlü Bayrak Direği Modelleri

Bayrak direği modellerini çok daha fazla sıralandırmamız mümkündür. Nitekim pek çok farklı alanda, pek çok farklı şekillerde kullanılan pek çok farklı bayrak modeli mevcut.

Masa bayrak direkleri, teleskopik bayrak direkleri, paslanmaz bayrak direkleri, küçük otofors direği, plaj bayrağı direği, ahşap bayrak direği, tören bayrağı direği ve her türlü bayrak direkleri imalat ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz bayrak direği modelini, adet sayısını belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizler için uygun fiyat teklifi sunmaya hazırız.

Türkiye’nin Her Yerine Bayrak Direği Satışı

Firmamız, Türkiye’nin neresinde olursanız olsun, dilediğiniz bayrak direği modelini adresinize kadar ulaştırmaktadır. Titiz bir imalat süreci sonucunda bayrak direğiniz sizlere belirtmiş olduğumuz tarihte, adresinize kadar titizlikle gönderilmektedir. Sorunsuz bir şekilde elinize ulaşacak olan bayrak direği modelinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Firmamıza hem bayrak direği hem de her türlü bayrak modeli satışlarında güvenebilirsiniz. Çünkü bizler uzun yıllardır sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz ve her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi açısından kaliteli hizmet anlayışının ne derece önem arz ettiğinin farkındayız. Bu nedenle de hizmetlerimizde özellikle de “acil teslimat” durumlarında her daim zamanında teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde uzman personellerimiz aynı zamanda hizmet sürecimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandırmaya ve sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Uygun fiyat teklifi almak ve ihtiyaç duyduğunuz bayrak direği çeşitleri için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?