Atatürk Posterleri

Atatürk posterleri, Atatürk’ün belirli bir görselinin yüksek kalitede, belirleyeceğiniz ölçülerde dijital ortamdan fiziksel ortama aktarımı ile elde edilen posterlerdir. Bu posterlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere aynı zamanda da özel sektörde faaliyet gösteren pek çok işletmede de kullanılmaktadır. Fakat bu alanlar ile kullanımını sınırlandırmak doğru olmayacaktır. Nitekim ev, apartman, işyerleri gibi özel alanlarda da kullanılmaktadır.

Firmamız sektörde uzun yıllardır sahip olduğu deneyim ile kurumsal ve bireysel tüm müşterileri için yüksek kalite Atatürk posteri imalatını gerçekleştirmektedir. Sizlerin tercih edeceği ölçüler doğrultusunda, kaliteli malzeme ve yüksek kalite baskı makinelerimiz ile imalatını kısa sürede gerçekleştirdiğimiz Atatürk posterinizi sizlere belirlenmiş olan gün ve saatte teslim etmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olup, siz değerli müşterilerine olabilecek en makul fiyatları sunma gayretindedir. Çok daha fazla bilgi almak ve Atatürk posteri talebinde bulunmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Atatürk Posterleri Kullanım Alanları ve Kullanım Amacı

Atatürk posterleri yazımızın başında da belirttiğimiz gibi çeşitli kamu kuruluşları ile özel sektördeki işletmeler ve daha pek çok özel alanlarda da kullanılabilmektedir. Atatürk posterleri hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Kullanım alanınıza göre uygun ölçüde talepte bulunmanız daha doğru olacaktır. Böylelikle en uygun ölçülerde kullanımı sağlanabilir.

Atatürk posterlerinin kullanım alanına göre pek çok amacı vardır. Bu bağlamda Atatürk posterlerinin kullanım amacını daha iyi anlayabilmemiz açısından, öncelikli olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasında ne derece önemli bir devlet adamı olduğunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

 • Bir eğitim kurumunda kullanılan Atatürk posteri, yeni nesilin Atatürk’ü daha iyi tanıması amaçlanır. Bu bağlamda Atatürk’ün etkili görselleri daha da merak uyandıracaktır.
 • Her türlü kamu kurum ve kuruluşlarında yine Atatürk’ün ilke ve değerlerine bağlı kalındığının, aynı zamanda da saygı ile anıldığının bir göstergesidir. Bu posterler kullanılan kuruluşa göre özel anlamlar da ifade etmektedir. Hastanede; sağlık alanında Atatürk önderliğinde gerçekleştirilen reformları, okullarda eğitim reformlarını, vatandaşlık hizmetlerinin alındığı dairlerde de eşitlik, kadın ve insan hakları konusundaki önemli reformları ifade eder. Bu örnekleri daha da uzatmamız mümkündür.
 • Özel bir işletmede Atatürk posteri ise işletmenin Atatürk’ün inkılap ve değerlerine bağlı olduğunun ve aynı zamanda da saygı duyulduğunun göstergesidir.
 • Özel alanlarda kullanılan Atatürk posterleri de saygı ve değerlere sahip çıkıldığının bir göstergesidir.
 • Özel günlerde ve çeşitli etkinliklerde de kullanıma uygundur.
 • Atatürk Posterleri (Ata Posteri) kurtuluş günlerinde, bayramlarda ve özel günlerde Türk Bayrağı ile beraber kullanılmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda önderlik etmiş önemli bir devlet adamı olarak Atatürk pek çok kamusal ve özel alanlarda posterler, büstler, heykeller ve benzeri yapıtlar ile anılmaktadır. Posterler ise en başarılı örneklerinden birisidir. Nitekim Atatürk’ün görseli kaliteli baskı imkanı sayesinde en net ve gerçek renkler ile görsele aktarılabilmekte ve bu görsel başarılı bir şekilde iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin mekana göre uygun bir ölçü belirleyeceğini de tekrar belirtmek isteriz.

Kaliteli Bir Atatürk Posteri Nasıl Olmalıdır?

Bir posterin “kaliteli” olarak ifade edilebilmesinde baskı kalitesi temel unsurdur. Nitekim müşteriler poster talepleri doğrultusunda her ne kadar çok şart ortaya koysa da, posterin kalitesiz bir şekilde basılması, diğer şartlar tam anlamıyla karşılansa bile müşteriyi memnun etmeyecek ve tam anlamıyla bir hayal kırıklığı yaşatacaktır. Bu nedenle firmamız yılların tecrübesi ile de baskı kalitesini ön planda tutmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin poster taleplerini yeni ve piyasa geneline kıyasla tam verimli baskı kalitesi elde edebildiğimiz dijital tekstil baskı makineleri kullanmaktayız. Bu sayede işlem sonrasında Atatürk posteri yüksek görsel kalitesi ve gerçekçi renkler ile tam olarak beklentileri karşılıyor. Bu muazzam kalitedeki posterleri her türlü alanlarda kullanabiliyorsunuz.

İç ve Dış Mekan Muazzam Kalitede Atatürk Posterleri

İç ve dış mekanda kullanılacak posterler için uygun kumaş kullanımı önem arz eder. Bu bağlamda saten ve raşel kumaş kullanmaktayız. Bu kumaşlar çeşitli olumsuz dış hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu kumaşlar aynı zamanda muazzam dijital baskı kalitesini en başarılı bir şekilde sergileyebilen kumaş türüdür. Dolayısıyla hem iç hem de dış mekanda kullanabileceğiniz kaliteli görseldeki Atatürk posterlerinden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Firmamız sektördeki deneyimine dayanarak, sizlere ulaştıracağı Atatürk posterinin aşağıdaki kalite standartlarını sağlayacağının garantisini vermektedir.

 • Dijital tekstil baskı makinelerimizin kaliteli olması ile doğru orantılı olarak, sizlere sunduğumuz posterde muazzam bir görsel kalitesinde olacaktır. Renkler gerçek ve canlı olacaktır.
 • Görselde mümkün olduğu kadar ayrıntılar belirgin olacaktır.
 • Bu posterler kolay kolay yırtılmaz.
 • Sıvı ile teması sonucunda görsel hiç bir şekilde zarar görmeyecek, solmayacak, renkleri kaybolmayacaktır.
 • Kullanılacak olan kumaş türü iç ve dış mekanda kullanıma uygun olduğundan, kolay kolay kirlenmeyen ve pek çok dış hava koşullarına karşı da dayanabilen bir kumaştır. Dolayısıyla tüm bu şartlarda görsel zarar görmeyecektir.
 • Ölçüleri tam olarak sizlerin bizlere bildireceği ölçülerde olacaktır.
 • Uzun süreli kullanıma uygun olup, bu süre zarfında renklerde solma yada görsel kalitesinde düşme söz konusu olmayacaktır.

Firmamız sizlere bu şartları sağlıyor ve Atatürk posteri taleplerinizi büyük bir titizlikle karşılıyor. Bunun için bizlerle web sitemiz yada telefon numaralarımız aracılığıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere uygun fiyat Atatürk posteri tekliflerini de sunmaya hazırız.

Öte yandan sizleri dinliyor ve özel talepleriniz doğrultusunda bir poster imalat sürecini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle memnun kalmanızı sağlıyoruz. Bu aşamada bizlere ulaşarak taleplerinizi ayrıntılı bir şekilde bildirmenizin yeterli olacağını belirtmek isteriz.

Türkiye’nin Her Yerine Atatürk Posteri Satışı

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için Türkiye’nin her noktasına Atatürk posteri satışını gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz görseli dijital ortamda bizlere ulaştırmanız durumunda yada kataloğumuzda bulunan belirli bir Atatürk görseli talep etmeniz durumunda, imalatını belirlenen sürede gerçekleştiriyor ve belirteceğiniz adrese gönderimini gerçekleştiriyoruz. Hizmet sürecimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz çok daha fazla soru varsa, firmamız bünyesinde çalışma arkadaşlarımız sorularınıza cevap vermeye hazırdır.

Bizlere ulaşarak istediğiniz ölçüleri ve diğer kriterleri belirlemeniz yeterli olacaktır. Geniş ebat dijital tekstil baskı makinelerimiz ile 3 metreye kadar eksiz dikiş yapabilmekteyiz. Bizlere bildireceğiniz kriterler doğrultusunda sizlere olabilecek en makul fiyat teklifini sunmaya hazırız. Teklifimizi kabul etmeniz durumunda imalat süreci başlamış olacaktır ve belirlenen tarihte teslimat gerçekleştirilecektir.

Firmamız posterin imalatından, kargolanması sürecine kadar titiz ve özenli bir çalışma yürütmektedir. Siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede vaat ettiğimiz posterleri ulaştırmaktayız. Öte yandan teslimat sürecinin de müşterilerimiz açısından ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda firmamız sizlere olabilecek en kısa sürede teslimatı yapmaya gayret etmektedir.  Bizlerle iletişime geçerek, hizmet sürecimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz diğer detayları öğrenebilir ve Atatürk posteri talebinde bulunabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?