Masa Bayrakları

Masa bayrakları, iç mekanlarda masaların üzerinde kullanılan ve diğer pek çok bayrak modeline kıyasla genellikle çok daha küçük ebatlara sahip bayraklardır. Bu bayraklar çeşitli kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere çeşitli özel işlemelerde de kullanılmaktadır. Masa bayrakları genel olarak bir kurum yada özel bir işletmenin masa üzerinde kullanıldığından, genellikle bu bayrağa eşlik eden bir diğer bayrak da bulunur. Masa bayraklarının standart ebatları 15×22,5 cm, 8×30 cm ve 10×30 cm olmaktadır. Bu bayrakları çeşitli kamu kuruluşlarının yönetim ile ilgili üst düzey birimlerindeki iç mekanlarda ve işletmelerin de ilgili birimlerinde görebilmekteyiz.

Masa bayrakları genel olarak masa üzerinde iki adet olarak kullanılır. Bu iki adet bayraktan birisi genellikle ülke bayrağı olur. Bu ülke bayrağına eşlik eden diğer bayrak da genellikle o kurum yada işletmenin görselinin olduğu bayraktır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde eğer özel bir firma logosu için masa bayrağı talebinde bulunacaksanız, bu durumda ilgili görseli dijital ortamda bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. Sizlere tüm bu aşamalarda personellerimiz yardımcı olacaktır. Öte yandan grafik uzmanı personellerimiz, isteyebileceğiniz yeni bir görsel yada logo için de taleplerinizi karşılamaya hazırdır.

Firmamız bayrak imalatı sektöründe edinmiş olduğu tecrübe kullandığı yeni imalat ekipmanları ile siz değerleri müşterilerine canlı renklerde, kaliteli malzeme ve kumaştan imalatını gerçekleştirdiği masa bayraklarını satışa sunmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde öncelikli olarak kullanım amacınız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz masa bayrağı modelini belirlemenizde yardımcı olmaktayız. Masa bayraklarının çeşitleri vardır ve bu çeşitler kullanım alanına göre sınıflandırılabilir.

Masa Bayrakları Çeşitleri

Masa bayrakları metal malzemeden geliştirilen direklere sahiptir. Bu direklerin çeşitleri vardır. Kullanım alanı ve amacınız doğrultusunda, doğru direk çeşidini tercih etmeniz, kullanım kolaylığı ve görsellik açısından doğru olacaktır. Bu bağlamda; tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli direk çeşitleri olduğunu ve genel olarak masa bayrağı çeşitlerinin ise L tipi ve T tipi olarak sınıflandırıldığını söyleyebiliriz. Toplamda ise 7 çeşit masa bayrağı çeşidi olduğunu söyleyebiliriz. hangi direk çeşidinin sizin için uygun olduğuna karar verme aşamasında, eş zamanlı olarak kullanılacak bayrak sayısını dikkate almanız yeterli olacaktır.

Masa bayraklarının direk kısmından bağımsız olan bayrak kısmı ise genellikle polyester saten kumaş türünden elde edilmektedir. Bu kumaş türünün pek çok önemli özelliği bulunmakla birlikte iç mekan için kullanılabilecek en ideal kumaş türü olduğunu söylememiz gerekir. Bu bağlamda masa bayrakları kullanılan polyester saten kumaş ile çift yönlü sıcak kesimli olarak imalatı gerçekleştirilir.

Türkiye’de ilk defa firmamızın üretimini yapmış olduğu plaj masa bayraklarında Ulu Önder Atatürk’ün fotoğrafını, kurumunuzun logosu, spor kulübünüzü logosu gibi aklınıza gelebilecek her türlü görselinizi raşhel kumaşa dijital tekstil baskı tekniği kullanarak üretimini yaptırabilirsiniz.

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaş Kırlangıç Masa Bayrakları

Masa bayraklarında da beklentilerin tam anlamıyla karşılanabilmesinde canlı renkler önem teşkil etmektedir. Firmamız, sahip olduğu tecrübeler doğrultusunda en hassas olduğu konulardan birisi de bayrak kalitesidir. Nitekim bayrağın görsel kalitesi ile birlikte kumaş kalitesi de ayrıca önem teşkil eder. Masa bayrağı imalat sürecinde titizlikle çalışan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize gerçek ve canlı renkleri yansıtan masa bayraklarının imalatını gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda imalat merkezimizde kullandığımız üst düzey ekipmanlar ile hem kumaş kalitesinden hem de görsellik kalitesinden ödün vermeden imalat gerçekleştirmekteyiz.

İmalatını gerçekleştirdiğimiz masa bayraklarınız sizlere, imalat öncesinde belirtmiş olduğumuz tarihte teslim edilir. Masa bayraklarınızı teslim aldığınızda ise bizleri tercih etmenizin memnuniyetini yaşayacağınızdan eminiz çünkü teslim aldığınız masa bayrakları aşağıdaki kriterleri karşılıyor olacaktır;

  • Canlı renklere sahip
  • Canlı renkler; güneş ışınları, sıvı ile temas gibi etkenlerden dolayı solmaz
  • Kaliteli polyester kumaş türü ile; kolay kolay yırtılmaz, kırışmaz v.b zarar görmez
  • Kolay kolay kirlenmez
  • Uzun yıllar dayanıklılık gösterir
  • Kaliteli metal malzeme ayak yapısı ile şık ve güçlü duruş sağlanır

Firmamız, sizlere daha iyi bir masa bayrağı imalatını gerçekleştirmek için sektörde edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda sürekli olarak kendisini geliştirmiştir. Bu bağlamda yukarıdaki kriterleri sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Masa Bayrağı Satışı Yapmaktayız!

Türkiye’nin her yerine masa bayrağı satışlarını gerçekleştiriyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, talep edeceğiniz masa bayrağı ile ilgili bilgileri vermeniz, imalat sürecimizin başlaması açısından yeterli olacaktır. İmalat süreci öncesinde sizlere imalatın tamamlanacağı ve de teslimatın yapılacağı tarihler ile ilgili bilgilendirmede bulunmaktayız. Firmamız imalat sürecinden, kargo sürecine kadar titiz bir çalışma gerçekleştirir ve sizlere tam tarihinde, titiz bir şekilde belirtmiş olduğunuz kriterler doğrultusunda masa bayraklarınızın teslimatını adresinize gerçekleştirir.

İmalat sürecinde zamanlama, en çok önem verdiğimiz konulardan birisidir. Müşterilerimiz için belirtmiş olduğumuz tarih aralıklarında, talep edilen bayrakların istenilen özelliklere sahip ve istenilen adet sayısında imalatının gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Bu nedenle ekibimiz, planlı ve programlı bir çalışma anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Dolayısıyla sizlere belirtmiş olduğumuz en geç teslimat tarihinden önce sizlere bayraklarınızın teslimatını yapabilme gayreti içerisindeyiz. Bu doğrultuda, en geç olarak belirttiğimiz tarihte sizlere zamanında teslimat yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Türkiye genelinde pek çok kurumsal müşterisine hizmet veren firmamız, kurumsal müşterilerimizin istek, öneri, taleplerini değerlendirmekte ve özel çözümler sunmaktadır. Kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti açısından kalite ve zamanında teslimat unsurlarının ne derece önem arz ettiğini farkında bir anlayış ile hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere aynı zamanda hizmet sürecimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilir ve özel masa bayrağı talepleriniz için en iyi çözümü sunabiliriz.

Masa Bayrağı Fiyatları

Firmamız, kurumsal müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetlerinin karşılanmasını ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle fiyatlandırma konusunda sizlere piyasa geneline kıyasla olabilecek en makul fiyatları sunmaya gayret etmekteyiz. Kurumsal müşterilerimiz arasında, özellikle de çok sayıda masa bayrağı talebinde bulunacak müşterilerimiz açısından fiyatlandırmanın makul seviyede olması gerektiğinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile sizlere özel çözümler üretme gayreti içerisindeyiz. Fakat hem maliyet hem de işçilik bedellerini etkileyen birden fazla durum var ve bu nedenle imalat sürecimiz ile ilgili ayrıntıları belirlemeden önce sizlere kesin bir fiyat söylememiz imkansızdır. Bu nedenle bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Masa bayrağı fiyatlarını etkileyen birden fazla unsur söz konusudur. Dolayısıyla masa bayrağı fiyatları ile ilgili olarak yazımızda kesin bir miktar veremiyoruz. Nitekim belirli bir fiyat aralığından bahsedebilmemiz için öncelikli olarak müşterilerimizin nasıl bir masa bayrağı talebinde bulunduğunu bilmemiz gerekmektedir. Bu nedenle masa bayrağı fiyatlarımız ile ilgili bilgi edinebilmeniz için öncelikli olarak firmamız ile iletişime geçmeniz ve talepte bulunacağınız masa bayrağı ile ilgili detayları belirtmeniz gerekmektedir. Böylelikle, bu detaylara dayanarak, satın almayı planladığınız bayrak adet sayısına göre de sizler için makul bir fiyat teklifinde bulunacağız.

Firmamız bünyesinde personellerimiz sizlere her konuda bilgi vermeye hazırdır. Bizlerle iletişime geçerek hem fiyatlar hem de imalat sürecimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden, telefon numaramızdan ve diğer iletişim yöntemlerinden birisini kullanarak, gün içerisinde bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapacak olan personelimiz, her konuda sorularınızı cevaplandırmaya hazırdır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?