Deniz Kod Flamaları

Deniz kod flamaları, Denizcilikte kullanılan flama bayrak modelleridir. Denizcilik sektöründe bu flamalar genel olarak bilgi ve uyarı gibi amaçlar doğrultusunda kullanılırlar. Bir diğer ifade ile de görsel haberleşme diyebiliriz fakat bu tam olarak hangi bölümde kullanıldığına göre de değişkenlik gösterir. Dolayısıyla deniz kod flamaları için kesin bir anlam söylemek doğru olmayabilir. Denizcilik sektöründe kullanıldığı yere göre farklı anlamlar içermektedir.

Deniz kod flamaları Denizcilik sektöründe gemilerde kullanılır.

Bu gemiler yarış yada gezi tekneleri-gemileri olabileceği gibi askeri amaçlar doğrultusunda geliştirilmiş gemiler de olabilirler. Deniz kod flamalarının her gemi modeli için kullanımı uygundur.

Deniz kod flamalarının ölçüleri değişkenlik göstermektedir. Standart ölçüler olarak; 20×30, 30×45, 40×60, 50×75, 60×90, 70×105, 80×120, 100×150 ölçülerini sıralandırabiliriz. Bu standart ölçülerden birisi ile imalat talebinde bulunabileceğiniz gibi dilediğiniz özel bir ebat için de imalat talebinde bulunabilirsiniz.

Kaliteli Kumaş, Yüksek Baskı Kalitesi ile Kod İşaret Flamaları İmalatı

Firmamız her türlü bayrak modeli imalatını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda firmamızdan talep edeceğiniz deniz kod flamalarını da raşel kumaş cinsinden imal etmekteyiz.

Raşel kumaştan imal edilecek olan flamalarınız özellikle de dış hava koşullarına dayanıklılık göstermektedir. Bu nedenle de deniz kod flamaları için en uygun kumaş türüdür. Bu kumaş türü ince ve sık gözeneklere sahiptir. Bu gözenekler dışarıdan çıplak gözle bakıldığında tam fark edilemeyebilir. Bu gözenekler özellikle de rüzgarın geçiş yapmasına imkan sağlar ve bununla birlikte de pek çok olumsuz dış hava koşullarına dayanıklılık gösterir. Bu nedenle de deniz kod flamaları için tercih edilebilecek en dayanıklı kumaş türü olduğunu söyleyebiliriz.

Raşel kumaştan imal edilen deniz kod flamalarınız aynı zamanda görsel olarak da başarılıdırlar. Sahip olduğu canlı renkler ile uzun yıllar solmadan kullanıma uygundur. Firmamız sahip olduğuz imalat tesislerindeki üstün imalat makinaları ve tam donanımı ile sizlere en kaliteli kumaş malzemeden, en iyi dijital baskıya sahip deniz kod flamalarınızı imal etmekte ve sizlere ulaştırmaktadır

Kaliteli Flama İmalatı

Firmamız deneyimli personelleri ve sahip olduğu üst düzey ekipmanları ile sizlere muazzam bir Dijital Tekstil Baskı kalitesi ile flamaları imalatını gerçekleştirmektedir. Böylelikle deniz kod flamaları için talep edilmiş görseller başarılı bir renk ve görsel kalitede kumaşa yansıtılmış olurlar.

Raşel kumaştan imalatını gerçekleştirdiğimiz deniz kod flamalarınız tek katlı olarak imal edilmektedir. Raşel kumaştan imalatı gerçekleştirilen deniz kod flaması ile ilgili bilmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Bu ayrıntıların başında da logonun okunabilirliği gelmektedir. Buna göre logo ön yüzeyden %100 düz bir şekilde okunabilirken, arka yüzeyden ise %90 oranında, ters bir şekilde okunur.

Raşel kumaştan imalatı gerçekleştirilen deniz kod flamalarının dijital tekstil baskı makinası ile baskıları başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra son olarak bayrakların kenarları talep ettiğiniz şekilde yapılır. Deniz kod flamalarınızın kenarları için genellikle çift dikiş yapmaktayız. Böylelikle de geminizde kullanabileceğiniz deniz kod flamalarınız hazır hale geliyor ve adresinize kadar gönderim gerçekleştiriyoruz.

Uygun Fiyat Deniz Kod İşaret Flamaları

Firmamız, siz değerli müşterilerine olabilecek en uygun fiyat teklifinde bulunmayı amaçlamaktadır. Sizler için en uygun fiyat teklifinde bulunabilmemiz için öncelikli olarak firmamız ile iletişime geçerek nasıl bir deniz kod flaması istediğinize dair ayrıntıları belirtmeniz gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek, satın almak istediğiniz deniz kod flamalarının; ne kadar sayıda, hangi ölçülerde olacağı gibi belirteceğiniz çeşitli kriterler doğrultusunda sizler için çalışma arkadaşlarımız genel bir ön hesap yaparak, en uygun fiyat teklifinde bulunacaktır.

Deniz kod flamaları için yada diğer tüm bayrak seçenekleri için kesin bir fiyat teklifinde bulunabilmemiz için firmamız ile iletişime geçmeniz önemli ve gereklidir. Nitekim bir fiyat belirlemesi yapabilmemiz açısından pek çok kriter önemli olmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerine Deniz Kod Flamaları Satışı

Türkiye’nin her yerine satış gerçekleştiriyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde talep edeceğiniz flama sayısını belirtmeniz ve flamanızda olması gereken özellikleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan güler yüzlü ve deneyimli uzman personellerimiz sizlere ihtiyaç duyduğunuz deniz kod flamaları doğrultusunda yardımcı olacak ve böylelikle ihtiyaç duyduğunuz en uygun deniz kod flamalarına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Sizlere aynı zamanda flamalarınız için belirleyeceğiniz dijital görseli tercih etmenizde de yardımcı olan uzman bir ekibe sahibiz. Bu doğrultuda firmamız bünyesinde sizlere yardımcı olmaya hazır grafik tasarım uzmanlarımız, dijital ortamda belirleyeceğiniz kriterler doğrultusunda görselinizi oluşturacaktır. Dijital ortamda oluşturulan görseliniz, imalat tesisimizde yüksek kalite tekstil baskı makinesi ile kaliteli kumaş üzerine basılır ve sizlere tamamen canlı renklere sahip, kaliteli kumaştan imal edilmiş flamalarınız adresinize kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırılır.

Firmamız sahip olduğu tecrübe ile kaliteye önem vermektedir. Bu kalite hem ürünün hem de genel olarak hizmetin kalitesidir. Bu nedenle de zamanında teslimata önem verir. Sizlere belirttiğimiz tahmini-ortalama teslimat süresinde, belirlemiş olduğunuz adet sayıdaki flamayı, belirttiğiniz özellikler doğrultusunda imalatını gerçekleştirip, teslimatını adresinize kadar sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Deniz Kod Flamaları için Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Firmamızı tercih ederek memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü bizler sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bayrak imalat tesisimizde, pek çok farklı amaçlar için kullanılabilecek bayrak ve çeşitlerini imal etmekteyiz. Deneyimli ekibimiz, sizlerin istek, öneri ve taleplerini en iyi bir şekilde değerlendirerek, tam olarak beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışı ile imalat gerçekleştirir.

Firmamız aynı zamanda kaliteye büyük önem verir. Sizlere ulaştırdığımız bayraklarımızda canlı renkleri görmenizi istiyoruz. Canlı renklere sahip, kaliteli baskı ve pek çok farklı olumsuz hava koşullarına karşı da dayanıklılık gösteren kumaş cinsi ile imalat gerçekleştiriyoruz. Bu kriterler doğrultusunda tam anlamıyla beklentilerinizi karşılamaktayız.

Aşağıda sizlere, deniz kod flamalarınız için neden bizleri tercih etmeniz gerektiğine dair başlıca nedenleri derledik;

  • Verdiğiniz siparişlerin önem ve değerini bilmekteyiz, bu nedenle işlerimizi büyük bir titizlikle yürütüyoruz.
  • İmalat tesislerimizde kullandığımız ekipmanlar üst düzey, yeni model ekipmanlardır. Böylelikle sizlere kaliteli bir imalat hizmeti verebiliyoruz.
  • Firmamız bünyesinde grafik tasarım uzman personelimiz dahil olmak üzere, deniz kod flamalarınızın imalat süreci ile ilgili uzman ve deneyimli personellerimiz bulunuyor ve sizlerin taleplerini karşılamaya hazırdır.
  • Firmamız seri üretim gerçekleştirebilmektedir.
  • Sizler için sektörde en uygun fiyat teklifini sunma gayreti içerisindeyiz.
  • Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve bu nedenle üzerinde durduğumuz önemli konulardan birisi de teslimattır. Kesinlikle zamanında teslimat yapıyoruz ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun.

Bu kriterler doğrultusunda firmamızı tercih ettiğinizde memnun kalacağınızı umuyoruz.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Hemen şimdi bizlerle iletişime geçerek, kolay ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda, firmamız bünyesinde uzman personelimiz sizlere yardımcı olacak ve belirteceğiniz kriterler doğrultusunda deniz kod flamaları için sizlere uygun fiyat teklifinde bulunacak ve onay verdiğiniz taktirde de siparişinizi açacaktır. Siparişiniz belirlenen tarihte sorunsuz bir şekilde adresinize teslim edilecektir.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?