Takdim Flamaları

Takdim bayrakları aynı zamanda takdim flamaları, üçgen bayrak, saçaklı flama, hatıra bayrağı, anı bayrağı, beşgen bayrak olarak da anılırlar. Bu bayrakların esas genel amacı ise tanıtımdır. Herhangi bir topluluk, kurum kuruluş, işletme yada benzer türden oluşumlar için sahip olunan logoyu akılda kalıcı bir şekilde sunmak, çeşitli etkinliklerde ön plana çıkarmak için oldukça etkili bir bayrak modelidir.

İmalatı gerçekleştirilecek olan takdim flamaları için malzeme kalitesi önem arz eder. Doğru kumaş türü seçimi aynı zamanda başarılı bir görsel çalışma elde etmeyi sağlayacaktır.

Firmamız sahip olduğu yılların tecrübesi ile sizlere pek çok bayrak modelinin yanı sıra takdim flamaları için de imalat ve satış hizmetini vermektedir. Bayrak imalatı gerçekleştirdiğimiz tesislerimizde yeni ve kaliteden ödün vermeden imalat gerçekleştirebildiğimiz ekipmanlarımız mevcuttur. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin takdim flaması taleplerini en iyi bir şekilde sağlama gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda bizlerle iletişime geçerek, takdim flaması talebinde bulunmanız ve özel tercihlerinizi de bildirmeniz yeterli olacaktır.

Takdim Flamaları Özellikleri Nelerdir?

Takdim bayraklarının yapısal özellikleri hakkında bilgilere bu başlık altında kısaca değineceğiz. Bu özelliklerin önemli bir kısmı, o bayrak için tercih edilen kumaş türü ile alakalı olduğundan, yazımızın başında da vurguladığımız gibi takdim flama imalatında da kumaş türü seçimi önem teşkil etmektedir.

Genel olarak bu bayrakların sahip olduğu özellikler ise aşağıdaki gibi ifade edilebilir;

  • Baskı çift taraflı olarak gerçekleştirilir
  • Bu bayrakların dik durması önem teşkil eder ve bunu sağlamak için uygun ölçüde özel bir malzeme kullanımı ile dik durması teşvik edilir
  • Bu bayrakların kenarları genellikle sıcak kesim olarak tabir ettiğimiz bir kesim yöntemi ile yapılmaktadır
  • İsteğe bağlı olarak bayrakların kenarlarına saçak dikilebilir
  • Yine bu bayrakların önemli yapısal özelliklerinden birisi de üst kısmının ip geçirilmesine uygun olmasıdır.

Takdim bayraklarının genel yapısal özellikleri yukarıda sıralandırdığımız maddelerdeki gibi açıklanabilir. Bu özelliklere dair daha net fikir sahibi olabilmeniz açısından web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda bulunan takdim bayrakları görsellerini inceleyebilirsiniz.

Bu genel özelliklere ek olarak; sizlerin belirtmek istediği ek özellikler yada özelleştirmeler varsa da, firmamız sahip olduğu gelişmiş imalat ekipmanları ile bu özel taleplerinizi karşılamaya hazırdır. Bunun için bizlerle iletişime geçerek, bilgi ve talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Personellerimiz imalat öncesinde siz değerli müşterilerimizin istek, talep ve önerilerini dikkate almakta ve bu istek, öneri, talepler doğrultusunda imalat süreci titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Takdim Flamaları Kullanım Alanları ve Amacı

Takdim bayraklarını çeşitli toplumsal organizasyonlarda görmüş olma ihtimaliniz çok yüksektir. Çünkü bu bayraklar etkileyici görsel yapısı ile bu türden toplumsal organizasyonlarda belirli bir toplumu yada şirketi en iyi bir şekilde ifade etme, tanıtma aracı olarak ifade edilebilir.

Takdim flamaları sadece bir tanıtımı değil aynı zamanda manevi değeri de ifade edebilir. Bu bayrakların vereceği anlam, tamamen kullanılacağı organizasyon veya etkinliğe göre değişmekle birlikte, ifade edilmek istenen anlamı, başarılı bir şekilde en etkili bir şekilde sunmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Bu bağlamda çeşitli toplumsal kuruluş, oluşumlar için imalatı gerçekleştirilebilen takdim bayrakları aynı zamanda bu kuruluş yada toplumsal oluşumların özel organizasyon ve etkinliklerinde de sıkça talepte bulundukları bayrak modelleridir.

Firmamız sahip olduğu bilgi, deneyim ve üst düzey ekipmanları ile siz değerli müşterilerimizin takdim bayrakları taleplerini en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Bu bağlamda sizlere uygun fiyat teklifleri de sunmaya hazırız.

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaş Takdim Bayrağı İmalatı

Kurumsal müşterilerimizin oldukça sık talepte bulundukları takdim bayraklarının imalatında firmamız oldukça titiz bir imalat süreci gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda firmamız her daim kaliteyi ön planda tutmaktadır. Bu nedenle de imalat sürecinde kaliteden ödün vermeden takdim bayrağınızın imalatını gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda bayrak imalat tesislerimizde yeni model imalat ekipmanlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu ekipmanlarımız sayesinde üstün baskı kalitesi elde ediyoruz ve siz değerli müşterilerimize, gerçek, canlı renklere sahip takdim bayrağı imalatını gerçekleştiriyoruz.

Takdim bayraklarının kalitesi ile ilgili olarak önemli ayrıntı da kumaş tercihidir. Tercih edilecek olan kumaş türünün, bu bayrakların kullanım amacı ve alanına uygun olması önem arz etmektedir. Bu bağlamda kaliteli kumaş seçimi yapmaktayız ve böylelikle sizlere hem üstün baskı kalitesini yansıtan hem de kolay kolay zarar görmeyecek kumaş türünden elde edilmiş takdim bayraklarınızın imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Şimdiye kadar pek çok kurumsal müşterilerimiz için hem takdim bayrağı hem de diğer bayrak taleplerini karşılamış durumdayız. Bu bağlamda sizlerin memnuniyetini kazanarak, faaliyetlerimizi daha da özverili bir çalışma anlayışı ile sürdürmekteyiz.

Takdim bayrağınızın imalat süreci öncesinde bizlerle iletişime geçerek, nasıl bir takdim bayrağı istediğinize dair bilgileri bizlere vermeniz yeterli olacaktır. Bazı kurumsal müşterilerimiz, özel bir görsel talebinde bulunabilmektedirler. Firmamız bünyesinde bulunan grafiker uzmanlarımız, siz değerli müşterilerimizin yeni yada farklı görsel taleplerini en iyi bir şekilde karşılamaya hazırdırlar. Eğer sizlerin belirlemiş olduğu özel bir görsel varsa da, bu görseli takdim bayrağı üzerinde görmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu görselinizi dijital ortamda bizlere ulaştırmanızdır. Bu konu ile ilgili olarak bizlerle iletişime geçtiğinizde, sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Takdim Bayrağı Özellikleri

Kaliteden ödün vermeden takdim bayrağınızın imalatını gerçekleştirmeye hazırız ve tam olarak teslimat tarihinde aksatmadan bayrağınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz. Teslim aldığınız takdim bayrağınız, aşağıdaki beklenti ve özellikleri karşılıyor olacaktır;

  • Takdim bayrağınızın istediğiniz etkili gösterebilmesi açısından renk kalitesi önem teşkil etmektedir. Bu bağlamda sizlere canlı ve doğal renklere sahip takdim bayrağınızı ulaştırmış olacağız.
  • Sıvı ile temas etmediğinde, uzun yıllar görüntü ve kumaş kalitesini yitirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Takdim bayrağınız için tercih ettiğimiz kumaş türü kaliteli, kolay kolay yırtılmayan ve kırışmayan kumaş türü olacaktır.

Sizlere ulaştırdığımız takdim bayrakları, bir diğer ifade ile de takdim flamaları genel olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz özellikleri ve beklentileri karşılayacaktır. Bu anlamda güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz!

Türkiye’nin Her Yerine Takdim Bayrağı Satışı Yapmaktayız!

Özel şirketiniz, toplumsal oluşumunuz ve her türlü faaliyetleriniz için en iyi temsili görseli yansıtacak takdim bayrakları için sizlere tam donanımlı ekipmanlarımız ile bayrak imalatı gerçekleştirmeye hazırız. Ekibimiz bünyesinde personellerimiz deneyimli olup, takdim bayrağı imalatında ileri düzey bilgi, birikime sahiptirler. Dolayısıyla bizlerle iletişime geçtiğinizde, beklentileriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaya ve takdim bayrağı taleplerinizi en iyi bir şekilde karşılamaya hazırız.

Firmamız Türkiye geneline imalat ve satış hizmeti vermekte olup, siz değerli müşterilerimiz için olabilecek en uygun fiyatları sunma gayreti içerisindedir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?