Spor Kulübü Bayrakları

Spor kulübü bayrakları, spor kulüplerini teslim eden bayraklardır. Ülkemizde özellikle de futbol en çok sevilen spor dalı olduğundan dolayı, genellikle bir futbol kulübü için o kulübü en iyi bir şekilde temsil eden bayraklar işletmemizden talep edilmektedir.

Firmamız sahip olduğu deneyim ve üst düzey ekipmanları ile spor kulübü bayrakları taleplerini kalite anlayışı ile imal etmektedir. Canlı renklere sahip, istediğiniz ebatlarda, kaliteli kumaş ve başarılı dijital baskı ile spor kulübü bayraklarınızı imal ediyor ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Firmamız aynı zamanda spor kulübü bayrakları için sizlere en uygun fiyat teklifini vermeye hazırdır. Uzman personellerimiz sizlere her konuda yardımcı olmaya, sorularınızı cevaplandırmaya hazırdır. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kaliteli Kumaş, Yüksek Baskı Kalitesi ile Spor Kulübü Bayrakları İmalatı

Her türlü spor kulübü bayrak taleplerinizi yüksek baskı kalitesi ile imalatını gerçekleştiriyoruz. Spor kulübünüzün bayrağını raşel veya saten kumaş ile imal edebiliyoruz. Bu kumaş çeşitleri arasında farklılıklar bulunmaktadır.

Raşel kumaştan imal ettiğimiz spor kulübü bayrakları tek kat olarak imal edilmektedir. Baskının gerçekleştirildiği ön yüzden yapılan baskı %100 düz okunmaktadır. Baskı arka yüze ise ters yansır ve %90 oranında okunur. Kenarları çift dikiş olarak yapılır.

Saten kumaştan imal ettiğimiz spor kulübü bayrakları ise çift kat kumaştır. Raşel kumaştan bir diğer önemli farkı da her iki yüzden de %100 düz olarak okunabilmesidir. Bu bayrağın kenarları da çift dikiş olarak yapılır. İsteğe bağlı olarak saten kumaş üretilen bayraklar tek kat olarak üretimi yapılabilir.

Raşel ve saten kumaş türlerinin her ikisi de dış hava koşullarına dayanıklılık göstermektedir. Öte yandan spor kulübü bayrakları aynı zamanda iç mekanlarda da kullanılabilen bayraklardır. Özellikle de raşel kumaş türü dış hava koşullarına karşı daha fazla dayanıklılık göstermektedir.

Spor kulübü bayrağınız için tercih edebileceğiniz iki farklı kumaş türü raşel ve saten arasında kesin bir karar verme aşamasındaysanız, bu aşamada bizlerle iletişime geçerek uzman personellerimizden de yardım talep edebilirsiniz. Kullanım alanı ve şekli doğrultusunda sizler için en iyi kumaş seçeneğini önerebiliriz.

İstediğiniz Ölçüde Spor Kulübü Bayrakları İmalatı Yapıyoruz

Spor kulübü bayraklarının kullanım alanları oldukça geniştir. Stad içerisinde, evde, kafelerde, sokakta, şampiyonluk kutlamalarında, özel etkinliklerde ve daha pek çok farklı alanlarda kullanılan spor kulübü bayraklarının kullanım alanı doğrultusunda uygun ölçülerde imal edilebilmesi mümkündür.

Spor kulüpleri, kullanım alanları doğrultusunda farklı ölçüler talep edilebilir. Buna göre başlıca ebat seçeneklerimiz;

20×30 cm, 30×45 cm, 40×60 cm, 50×75 cm, 60×90 cm, 70×105 cm, 80×120 cm, 100×150 cm, 120×180 cm, 150×225 cm, 200×300 cm, 250×375 cm, 300×450 cm, 350×525 cm, 400×600 cm, 500×750 cm, 6×9 mt, 7×10,5 mt, 8×12 mt, 10×15 mt, 12×18 mt, 15×22,5 mt, 18×27 mt, 20×30 mt, 25×37,5 mt, 30×45 mt, 35×52,5 mt, 40×60 mt, 45×67,5 mt, 50×75 mt

Bu ölçüler dışında istediğiniz herhangi bir ölçüde de imalat gerçekleştirebiliyoruz.

Futbol Kulüpleri Bayrakları İmalatı

Ülkemizde en çok sevilen spor dallarından birisi olan futbol için oldukça fazla bayrak talepleri almaktayız. Futbol kulüpleri bayrakları ile taraftarlar sevdiği futbol kulübünü hemen her yerde en iyi bir şekilde sevdiklerini gösterebiliyorlar. Taraftarlarımızın bu sevincini en iyi bir şekilde yaşayabilmelerinde önemli olan futbol kulübü bayrağının aynı zamanda kalitesi de önemlidir. Canlı renklere sahip, kaliteli baskı ve kumaştan imal edilmiş bir bayrak çok daha etkileyici bir görünüme sahip olacaktır. İşte bizler bayrak imalat tesislerimizde bu nedenle her zaman için kaliteyi ön planda tutmaktayız. Kalite beklentilerini en iyi bir şekilde karşılayabilmemiz için imalat tesisimizde kullandığımız ekipmanlar ve dijital tekstil baskı cihazımız yeni modeldir. Böylelikle siz değerli taraftarlarımız ve spor kulüpleri için kaliteli kumaş üzerine, başarılı bir dijital baskı gerçekleştiriyoruz ve sizlere pek çok farklı dış hava koşullarında uzun süre dayanıklılık gösteren, canlı renklerde futbol kulüpleri bayraklarını imal ediyoruz.

Firmamız ile iletişime geçerek, hangi futbol kulübünün bayrağını, hangi ölçülerde istediğinizi ve diğer kriterleri de belirterek kolayca sipariş verebilirsiniz. Muazzam renk ve kaliteli kumaş bayrağınızı (yada bayraklar) Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar ulaştırabiliyoruz.

Her Spor Türü için Kulüp Bayrağı İmalatı

Spor türlerine göre faaliyet gösteren farklı spor türlerindeki kulüpler için üstüne kalitede kulüp bayrağı imalatı gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde en çok ilgi gören spor dalı futbol ancak bunun dışında pek çok spor dalı ve bu spor dallarında faaliyet gösteren amatör yada profesyonel kulüpler de bulunmaktadır. Firmamız kulübünüz için dilediğiniz ebatta, dilediğiniz dijital görsel ile imalat gerçekleştirmeye hazırdır.

Bizler hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Bilhassa kurumsal müşterilerimizin özellikle de seri olarak, fazla sayıdaki bayrak taleplerini tam zamanında teslim etmekteyiz. Nitekim çeşitli etkinlikler için talep edilen bu bayrakların zamanında teslimatı en başta müşteri memnuniyeti olmak üzere, pek çok açıdan önem teşkil etmektedir.

Uygun Fiyat Spor Kulübü Bayrakları

Firmamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin spor kulübü bayrakları taleplerini sektörde olabilecek en uygun fiyatlar ile karşılamaya gayret göstermektedir. Sizler için kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz için ise firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Nitekim bu bayrakların imalatında etkili pek çok kriter var ve bu kriterler aynı zamanda fiyatlandırmayı da etkilemektedir. Dolayısıyla firmamız ile iletişime geçerek; belirteceğiniz kriterler doğrultusunda spor kulübü bayrak yada bayraklarınızın maliyetini belirleyebilir ve sizlere mümkün şartlarda en uygun fiyat teklifini sunabiliriz. Sizlere sunacağımız fiyat teklifine onay vermeniz durumunda imalat süreci belirlenen tarihlerde gerçekleştirilir ve teslimat tarihinde spor kulübü bayrağınızın teslimatı gerçekleştirilir.

Türkiye’nin Her Yerine Spor Kulübü Bayrakları Satışı

Firmamız Türkiye’nin her yerine spor kulübü bayrakları satışı gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, firmamız ile iletişime geçerek sipariş talebi verebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz bayraklarınızı belirtmiş olduğunuz kriterler doğrultusunda, belirlenmiş olan tarihte imal ederiz ve yine belirlenmiş olan teslimat tarihinde aksaksız bir şekilde sizlere ulaştırırız.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde uzman personellerimiz bulunmakta olup, bayraklarınızın titiz bir şekilde imalatını ve teslimatını gerçekleştirmektedir. Sizlere tam zamanında ulaştıracağımız bayraklarınız; canlı renklere sahip, kaliteli baskı ve kaliteli kumaş olması ile memnuniyetinizi kazanacaktır.

Spor Kulübü Bayrakları Siparişi

Spor kulübü bayrakları siparişi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde, uzman personellerimiz sizlere spor kulübü bayrakları imalat süreci ile ilgili olarak yardımcı olmaya ve yine bu süreç ile ilgili sorularınızı cevaplandırmaya hazırdır.

Bizleri tercih ederek spor kulübünüzü en iyi bir şekilde temsil edebileceğiniz kaliteli malzeme kumaş ve üstün dijital baskı farkı ile bayraklarınıza sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat teklifi ve adresinize kadar teslimat için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?