Kürdan Bayraklar

Kürdan bayraklar oldukça küçük boyutlarda ve hafif bayrak modelleridir. Genellikle açık gıda satışı gerçekleştiren; oteller, restaurantlar, cafeler, pastaneler, fast food gibi işletmelerin satışını gerçekleştirdikleri gıdaların üzerine sabitledikleri bayraklardır.

Kürdan bayrakları genellikle özel bir etkinlikte, belirli bir sponsorluk anlaşmasında yada herhangi bir şekilde bir tanıtım amacının gerçekleştirilebilmesi gibi farklı amaçlar doğrultusunda da kullanılabilmektedir.

Dolayısıyla kürdan bayraklarının kullanım alanlarının oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Bu doğrultuda başlıca kullanım alanlarını; açılışlar, davetler, toplantılar, partiler v.b. şeklinde sıralandırabiliriz. Kullanım alanı ve amacı ne olursa olsun, bu bayrak türleri genellikle kanepe ve yiyeceklerin üzerlerinde sabitlenerek kullanılmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek her türlü organizasyon yada amaç doğrultusunda kürdan bayrak modelleri talebinde bulunabilirsiniz. Dijital ortamda firmamıza ulaştıracağınız dijital görseli kürdan bayrağınıza başarılı bir şekilde aktarıyoruz ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar teslim ediyoruz. Uygun fiyat teklifi almak ve merak ettiğiniz tüm sorular için firmamız ile iletişime geçerek, uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Yüksek Dijital Baskı Kalitesi ile Kürdan Bayraklar

Bayrak imalat tesisimizde uzun yıllardır pek çok farklı bayrak modellerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Sektördeki tüm ihtiyaçlara karşılık vermeyi amaç edinen firmamız bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz kaliteli malzeme kürdan bayrak imalatını da gerçekleştirmektedir.

İmalat tesislerimizde sahip olduğumuz yeni model ekipmanlarımız ve üstün baskı kalitesine sahip dijital baskı cihazımız sayesinde, kürdan bayrak üzerinde görmek istediğiniz herhangi bir logo, görsel yada yazıyı, dijital ortamında folyo malzeme üzerine basıyoruz ve böylelikle canlı renklere ve muazzam görsel kaliteye sahip kürdan bayraklarınızın imalatını gerçekleştirmiş oluyoruz.

6,5 cm boyutundaki kürdan bayraklarda kullanılan ölçüler yuvarlak kesimler için 2×2 cm , 2,2×2,2 cm, 2,4×2,4 cm; kırlangıç kesimler için 1,5×3,2 cm, 2×3,2 cm, 2,4×3,2 cm; düz kesimler için 2×3,5 cm, 2,4×3,5 cm; üçgen kesim için ise 2,4×3,2 cm şeklindedir ancak dilerseniz özel olarak belirteceğiniz ebatlar için de imalat gerçekleştirebilmekteyiz.

15 cm boyutundaki kürdan bayraklarda kullanılan ölçüler yuvarlak kesimler için 3×3 cm, 3,2×3,2 cm, 3,5×3,5 cm; kırlangıç kesimler için 2,4×4 cm, 2,7×4 cm; düz kesimler için 3×4 cm, 3,5×4 cm, 3,5×4,5 cm; üçgen kesim için ise 3,4×4 cm’dir.

İmalat sürecindeki tüm özelleştirmeleri kabul ediyoruz ve tam olarak sizlerin beklentilerine karşılık verecek bir model üretimi gerçekleştiriyoruz.

Kürdan Bayrak İmalat Süreci

Kürdan bayrak modellerinin imalatı, diğer pek çok bayrak modeline kıyasla daha farklı koşullarda gerçekleştirilmektedir. Çünkü kürdan bayrakların kullanım şekline bağlı olarak malzemesi ve boyutları pek çok bayrak modeline kıyasla çok daha farklıdır. Özellikle de yiyecek gıda türleri ile birlikte kullanılacağını dikkate aldığımızda, kürdan bayrakların hijyenik şartlarda imalatının gerçekleştirilmesinin ne derece önemli olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabiliyoruz. Bu nedenle özel olarak belirtmeliyiz ki imalat tesisimizde kürdan bayraklarımız kesinlikle üst düzey hijyen şartlarda imal edilmekte ve büyük bir titizlikle paketlenerek sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir. Böylelikle sizlere ulaştırdığımız kürdan bayrak modellerini gönül rahatlığı ile gıdalar üzerine sabitleyerek kullanabilirsiniz.

Kürdan bayrak imalatı süreci ile ilgili üzerinde durduğumuz bir diğer önemli konuda baskı kalitesi ve renkler olmaktadır. Nitekim müşterilerimize teslimatını gerçekleştirdiğimiz kürdan bayraklarının müşterimizin memnuniyetini sağlıyor olması bizler için en önemli hizmet kriterlerinden birisidir. Bunu sağlayabilmemiz için de renk ve baskısı yapılan görselin kalitesinin ne derece önemli olduğunun farkındayız. Bu bağlamda özel olarak belirtmek istiyoruz ki; Kürdan Bayraklarımız CMYK renk formatında dijital baskı makinamızda baskısı gerçekleştirilmekte ve son olarak da kesimi yapılarak, hem kullanışlık hem de görsel olarak, tam olarak beklentilerinizi karşılayan bir kürdan bayrak modeli elde etmekteyiz.

Kürdan Bayraklar Niteliksel Özellikleri

Sizlere imalatını ve teslimatını gerçekleştirdiğimiz kürdan bayrak modelleri ile ilgili genel niteliksel özellikleri aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

  • İstediğiniz herhangi bir ölçüde kürdan bayrak imalatı gerçekleştirilebilmektedir.
  • Tamamen hijyenik şartlarda üretilmektedir.
  • Çift yüz baskı yapılmaktadır. Bu da; baskısı yapılan görsel, logo yada yazının, bayrağın her iki yüzünden de açık ve net bir şekilde okunabilmesi anlamına gelmektedir.
  • Kürdanların boyu 6,5 cm ve 15 cm’dir.
  • Bayrak malzemesi folyodur.
  • CMYK renk formatında dijital baskı yapılmaktadır.

Sizlere teslimatını gerçekleştireceğimiz kürdan bayrak modellerinin sahip olacağı genel niteliksel özellikler yukarıdaki gibidir. Kürdan bayrak modelleriniz aynı zamanda sizlerin firmamız ile iletişime geçerek, belirteceğiniz özelleştirmeler doğrultusunda da özelleştirilmekte ve sonuç olarak tam anlamıyla sizlerin istediği niteliklere sahip bir şekilde imalatı gerçekleştirilmektedir.

Kürdan Bayrak Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça geniş olan kürdan bayraklar, özel bir işletmede satışı gerçekleştirilen bir gıda türünün üzerinde kullanılabileceği gibi, özel bir bir alanda özel bir kutlama için yaptırılmış olan pasta v.b bir gıdanın üzerine sabitlenerek de kullanılabilmektedir. Dolayısıyla oldukça geniş kullanım alanları olduğunu söyleyebiliriz.

Başka bir ifade ile kullanım alanlarının aynı zamanda kullanım amaçları doğrultusunda da şekillendiği gerçeği ile karşı karşıyayız. Buna göre genel olarak aşağıdaki kullanım amaçları ve alanlarını sıralandırmamız mümkündür;

Bir açılış etkinliğinde, etkinliğe sponsorluk yapan firma adının ya da etkinlik ile ilgili herhangi bir hoşgeldin yazısı, reklam yazısı, tanıtım yazısı, logo veya görselin kürdan bayrakta kullanımı,
Özel bir doğum günü, yıl dönümü vb. ev yada farklı ortamlarda gerçekleştirilen kutlama etkinliklerinde, yine kutlamanın amacına uygun bir şekilde belirli bir görseli yada yazıyı içeren kürdan bayrak modeli,
Herhangi bir açık gıda satışı yapan işletmenin, belirli bir özel servisinde yada genel olarak tüm servislerinde, belirli bir sponsor markayı yada kendi markasını, sloganını, görselini, hizmet amacı doğrultusunda özel olarak kürdan bayrağa baskı yaptırarak servis edilen gıdaya sabitleyerek servisini gerçekleştirmesi,
Her türlü iş görüşmeleri; toplantılar, davetler v.b alanlardaki servislerde kullanımı,

Görüldüğü gibi oldukça farklı amaçlar doğrultusunda, oldukça farklı şekillerde kürdan bayrak kullanımları söz konusudur.

Türkiye’nin Her Yerine Kürdan Bayrak Satışı Gerçekleştiriyoruz!

Türkiye’nin her yerine kürdan bayrak satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek, kürdan bayrak imalat sürecimiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman personellerimizden cevap alabileceğiniz gibi aynı zamanda sipariş de açabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kürdan bayraklarınızın imalatını ve teslimatını büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Firmamız aynı zamanda sizlere kürdan bayrak modelleriniz için en uygun fiyat teklifi de sunmaya hazırdır. Pek çok farklı bayrak modelinde de olduğu gibi kürdan bayrak modellerimizde de sizlere kesin bir uygun fiyat teklifinde bulunabilmemiz için öncelikli olarak bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylelikle talep edeceğiniz kriterler doğrultusunda imalatını gerçekleştireceğimiz kürdan bayrak model yada modelleri için sizlere uygun fiyat teklifinde bulunabiliriz. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda da imalat süreci başlamış olacaktır. Zamanında teslimatın müşterilerimizin memnuniyeti açısından ne derece önemli olduğunun farkındayız ve bu nedenle de imalatını gerçekleştirdiğimiz kürdan bayrak modellerinin zamanında teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için özel çözümler üretmekte ve talep edecekleri kürdan bayrak modellerini karşılamaktayız. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, alanında uzman ve deneyimli personellere sahip olup aynı zamanda yüksek teknolojik ekipmanları ile de sizlerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı amaç edinmiştir. Sizler, hizmet kalitesi bakımından firmamız ile çalışmanızdan memnun kalacağınızı umuyoruz. Hemen şimdi bizlerle iletişime geçerek, kürdan bayrak talebinde bulunabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?