Slovakya Bayrağı

Slovakya bayrağı; beyaz, mavi ve kırmızı renklerden oluşmaktadır. Her bir renk, bayrağa yatay bir şekilde, eşit aralıklarda bölünen şeritler üzerinde bulunmaktadır. Bayrağın sol tarafına doğru bir arma bulunur. Bu arma içerisinde kırmızı zemin üzerine uygulanmış 3 tepeli dağ ve kırmızı renkli 2 haç bulunmaktadır.
Temelde; kırmızı, beyaz ve mavi renklerinin hakim olduğu Slovakya bayrağında aynı zamanda arma ve bu arma içerisindeki özel görseller detayları oluşturmaktadır.

Slovakya bayrağının başarılı bir şekilde imalatında tüm bu detay ve renklerin başarılı bir şekilde kumaşa uygulanması önemlidir. İşte bu doğrultuda uzun yıllardır hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuz Slovakya bayrağı için firmamız imalat hizmeti vermektedir. İstediğiniz ebat yada adet sayısı ne olursa olsun, bizlerle iletişime geçerek kolayca sipariş verebilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin Slovakya bayrağı taleplerini en iyi bir şekilde karşılamaktayız. Oldukça uygun fiyatları sizlere sunmaya hazırız. Hemen şimdi uygun bir fiyat teklifi alabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Slovakya Bayrağı İmalatını Nasıl Gerçekleştiriliyoruz?

Slovakya bayrağı imalatında, bayrağın üzerindeki standart ölçüler, renkler, semboller esas alınır. Bu renk, ölçü ve sembollerin en ufak bir şekilde hata olmadan kumaş üzerine aktarımı önemli ve gereklidir. İşte bu doğrultuda bayrak imalat tesisimizde son teknolojik ekipmanlara sahibiz ve bu ekipmanlar sayesinde de başarılı bir şekilde baskı işlemini uygulamaktayız.
Slovakya bayrağı talebiniz doğrultusunda raşhel yada saten kumaş üzerine uygulanır. Bu aşamada kullanım amacınız önemlidir. Nitekim dış ortamlarda kullanılacak bir Slovakya bayrağı için hava geçirgen yapıya sahip ve aynı zamanda da çeşitli dış hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterecek bir kumaş olması gerekmektedir. Bu sayede de bayrak dış ortamlarda uzun yıllar kullanıma uygun olur ve daha da önemlisi; yağmur, güneş gibi çeşitli dış hava koşullarına karşı da dayanıklılık gösterir. Hem yapısal hem de renk olarak deformasyona uğramaz ve uzun süreli dayanır. Bu nedenle de kumaş tercihi önemlidir.
İhtiyaç duyduğunuz Slovakya bayrağı için raşel mi yoksa saten kumaş mı tercih etmeniz gerektiğine dair kesin bir bilgi ve fikir almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu doğrultuda kullanım amacınızı belirttiğinizde, sizler için ideal kumaş tipini belirtebiliriz. Bu sayede Slovakya bayrağı imalat talebinizi de almış oluruz.

İstediğiniz Boyutlarda Slovakya Bayrağı İmalatını Gerçekleştiriliyoruz

Slovakya bayrağı pek çok farklı boyutlarda talep edilebilmektedir. Nitekim genel olarak yabancı ülke bayrakları ülkemizde hem özel hem de kamusal alanlarda farklı şekillerde değerlendirilmektedir. Bu nedenle de bayrağın istenilen ölçüsünün belirlenmesinde genellikle kullanım alanı ve şekli belirleyici olmaktadır. Bu doğrultuda, bayrak imalat tesislerimiz her boyutta Slovakya bayrağı imalatı yapmaya uygundur. Sizler firmamız ile iletişime geçtiğinizde belirteceğiniz özel bir ebatta imalat talep edebileceğiniz gibi kullanım alanınızı da belirtmeniz doğrultusunda personellerimiz sizlere tercih edebileceğiniz en ideal ebatları sizlere belirtecektir. Böylelikle uygun bir şekilde tercihinizi yapmış olacaksınız.

Türkiye’nin Her Yerine Slovakya Bayrağı Satışı Yapıyoruz

Türkiye’de her yere teslimat yapıyoruz. Titiz bir imalat süreci sonunda elde ettiğimiz Slovakya bayrağını hijyenik bir şekilde, uygun malzeme ile paketliyoruz ve profesyonel bir kargo firması ile anlaşmalı olarak adresinize kadar gönderimini gerçekleştiriyoruz.
Sizlere ulaştırdığımız Slovakya bayrağından memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Birinci sınıf kumaş ve canlı renkler ile Slovakya bayrağını uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için hemen şimdi bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?