Kurumsal Bayrak

Kurumsal bayrak, bir kurum veya kuruluşun imajı ve marka bilinirliği açısından önemli bir bayrak çeşitleridir. Bu bayrak çeşitleri markaların değerini temsil ettiğinden dolayı üretim aşamasında en küçük ayrıntıya kadar dikkat edilmesi gereken bir bayrak çeşididir.

Kurumsal Bayrak Çeşitleri;

Gönder bayrağı, masa bayrağı, makam bayrağı, kırlangıç bayrağı, dizili flamalar, plaj bayrakları

Kurumsal bayrak üretim aşamasında tüm ayrıntılar önemli bir unsurdur. Bu ayrıntıların başında markanızı yansıttığından dolayı logonuzun baskı kalitesi önemlidir. Bayrak üzerinde kullanılan renklerin kalitesinin doğru olarak bayrağa aktarılması en az logonuzun baskı kalitesi kadar önemlidir.

Başarılı bir kurumsal bayrağın faydalarını sıralandıracak olursak;

  • Kurum/kuruluşun marka bilinirliliğini arttırır.
  • Markanıza olan algıyı güçlendirir.
  • Markanızın kurumsal imajını güçlendirir.
  • Ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizle bir bağ oluşturur.
  • Firmanızın, rakiplerinizle olan rekabette sizi bir adım öne taşır.

Firmamız, bayrak imalatı sektöründe uzun yıllardır birçok değişik sektörde faaliyet gösteren farklı kurum ve kuruluşlara kurumsal bayrak hizmeti vermiştir.

Elka Bayrak olarak, firmanız için yaptırmayı düşündüğünüz kurumsal bayrak çeşitlerinizi beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak tecrübe ve makine parkuruna sahibiz.

Firmanız için yaptırmayı düşündüğünüz kurumsal bayrak çeşitleri siparişleriniz için bizimle iletişime geçip, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?