Amerika Birleşik Devletleri Bayrağı

Amerika Birleşik Devletleri bayrağı üzerinde kırmızı, beyaz ve mavi renkler bulunmaktadır. Bayrak üzerinde yatay olarak 13 adet şerit bulunmaktadır ve bu şeritlerin 6 tanesi beyaz, 7 tanesi kırmızı renktedir.

Bu şeritler; Connecticut, Delaware, Georgia, Maryland, Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, New York, Kuzey Karolina, Pensilvanya, Rhode Island, Güney Karolina, Virginia’yı temsil etmektedir.

Bayrağın sol üst köşesinde bulunan mavi renkli dikdörtgenin içerisinde 50 adet beyaz renkli yıldız bulunmaktadır. Bu yıldızlar ülkenin eyaletlerini temsil etmektedir.

Bayrak üzerindeki renklerin anlamlarına bakacak olursak; beyaz renk temizlik, saflık anlamına gelir. Kırmızı renk cesaret ve kahramanlık anlamına gelirken mavi renk ise azim anlamındadır.

Bayrak günümüzde kullanılan halini 4 Temmuz 1960 tarihinde almıştır. Son halini alıncaya kadar toplam da 26 kez değişiklik göstermiştir.

Amerika Birleşik Devletleri Bayrağı İmalat Aşamaları

Dünya üzerindeki bütün ülkeler bayraklarında kullanacakları renk ve şekillerin standartlarını kanunlar ile belirlemiştir, bizler bu standartları çok iyi biliyoruz ve üretimimizi bunlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri bayrağı üretimi için ilk başta sizlerin bize vereceği kullanım amacınız, kullanım yeriniz gibi temel bilgileri dinliyoruz.

Sizlerden almış olduğumuz bilgi dahilinde, sizlere bayrakta kullanılacak kumaş alternatiflerini sunuyoruz.

Kumaş seçiminden sonra en son teknoloji baskı makinelerimiz ile doğa dostu boyalar kullanarak canlı renklere sahip olan bayrağınızın baskı ve fikse işlemini gerçekleştiriyoruz.

Baskı ve fikse işleminden sonra bayraklara sıcak kesim uyguluyoruz. Bu işlemden sonra bayrağın modeline göre dikiş işlemini gerçekleştirerek, ürünlerinizi tek tek paketleyip, teslimata hazır hale getiriyoruz.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Siparişini vermeyi düşünmüş olduğunuz gerek ülke bayrakları gerekse de diğer bayrak çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uzun yıllarının vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile istemiş olduğunuz tüm bayrak çeşitlerinin sizler için üretimini büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz.

Bizim ile iletişime geçtiğiniz zaman konusunda uzman çalışma arkadaşlarımıza bayrak konusunda dilediğiniz her konu hakkında danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sizler de istemiş olduğunuz bayrak çeşitlerini adet sınırlaması olmadan sorunsuz bir şekilde ve uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız, bizim ile iletişime geçiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?