Dizili Flamalar

İpe Dizili Flamalar

Kumaş Cinsi: Raşhel veya Saten

Ölçüsü: Genellikle 15×22,5 cm – 20×30 cm – 30×45 cm ebatlarında üretimi yapılmaktadır, isteğe bağlı olarak farklı ebatlarda da üretim yapılabilir.

Baskı Türü: Dijital Tekstil Baskı

Üretim: 2 farklı üretim şekli mevcuttur

1.Model: Raşhel kumaştan üretilir, tek kattır, baskı yapılan görsel ön yüzden  %100 düz okunur ancak arka yüzden ters okunur ve baskı arka yüzeye %85-90 geçer, bayrak kenarlarına ölçüğe bağlı olarak sıcak kesim veya çift dikiş uygulanmaktadır. Dış mekanlarda raşhel kumaş tavsiye edilmektedir.

2.Model: Saten kumaştan üretilir, çift kattır, baskı yapılan görsel her iki yüzden de %100 düz okunur, bayrak kenarlarına sıcak kesim uygulanır, çift dikiş uygulanmaktadır. Dış mekanlarda raşhel kumaşa göre daha az dayanıklıdır.

İç mekan ve dış mekanlarda kullanılan dizili flamalar genellikle fuar, açılış, benzin istasyonu, meydan süslemeleri, özel etkinlikler, siyasi partilerin seçim çalışmaları gibi aklınıza gelebilecek çoğu yerde tercih edilen bir bayrak modelidir.

Dizili Flamalarda genellikle 15×22,5 cm, 20×30 cm, 30×45 cm ölçüleri tercih edilir.

İsteğe bağlı olarak daha büyük ebatlarda da üretim yapılabilir.

Elka Bayrak olarak gerçek renk kalitesi ve sınırsız renk seçenekleriyle, en hızlı ve sorunsuz teslimat garantisi vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir